Eva Rezešová Džodlová (39) sprevádzala svoju mamu Evu Džodlovú (73) pri jej výnimočnej úlohe. K oltáru totiž viedla herca košického štátneho divadla Františka Balogha (39) - bývalého chovanca detského domova, ktorému desaťročia šéfovala a ktorý si ju vybral za svadobnú mamu.

FOTO Ferka ako malého sólistu Sloníčat TU 

Ten sa ženil v košickom Dóme svätej Alžbety a bral si ochotníčku z jeho súkromného divadla Actor. Eva Rezešová prišla Ferkovi, bývalému sólistovi domováckej speváckej skupiny Sloníčatá, zablahoželať. Berie ho totiž ako svojho brata.

V detskom domove v Šarišských Michaľanoch (okres Sabinov) totiž často prebývala a už ako malé dieťa citlivo vnímala a chápala, že jej mama nahrádza rodičovskú starostlivosť deťom, ktoré nemali otca a mamu alebo sa o ne nestarali.

FOTO ZO SVADBY TU

"Vtedy sme boli nonstop spolu, nerozlišovala som, či sme pokrvní bratia a sestry. Mala som ich rada. A Ferko bol náš obľúbenec, jeho poznám zo všetkých najdlhšie a stále sme nejakým spôsobom v kontakte," prezradila nám manželka milionára Júliusa Rezeša ml. (52). 

Krásna manželka boháča, syna bývalého oceliarskeho magnáta, prišla nahodená v čiernych šatách, na nohách mala sandále na vysokom opätkom, ktoré ešte predlžovali jej dlhé štíhle nohy. A prečo zvolila tmavú farbu šiat? Mala na to vážny dôvod. V rodinu totiž nedávno zasiahla smutná udalosť. Viac sa dozviete v popise fotky v GALÉRII. 

A čo novomanželom pri gratuláciách Eva Rezešová povedala? Vypočujte si jej slová vo VIDEU:

Eva vyštudovala Prešovskú univerzitu a pred dvomi desaťročiami ako 19-ročná vyhrala súťaž Miss Universe. Odvtedy sa takmer vôbec nezmenila! Fotky v GALÉRII vás o tom presvedčia! Pozrite, aká je stále nádherná >>>

Prečítajte si tiež: