Fešný Košičan si však z "kuvikov" ťažkú hlavu nerobí a tieto názory ho nijako extra nevyrušujú.

"Či mi to niekto verí alebo nie, ale pravda je taká, že v soláriu som ešte nikdy v živote nebol. Mám rád prirodzené slnko a preto vždy, keď je pekné počasie a mám chvíľu voľna, využijem jeho lúče na doplnenie vitamínu D. S ohľadom na to, že moja pigmentácia je dobrá, aj niekoľkominútový pobyt na slnku je na mne hneď viditeľný," hovorí Raši.

Beh a cyklistika

Poslanec vysvetľuje, že najčastejšie sa opáli pri oddychu vo svojej záhrade, a samozrejme na dovolenke, na ktorú sa tento rok mimoriadne teší. "Hoci ju vždy trávim aktívne a niet dňa, aby som vynechal beh alebo bicyklovanie, vždy si okrem toho nájdem niekoľko desiatok minút na „opekanie“ sa na lehátku, pričom, ak je naozaj prudké slnko, natriem sa krémom s vysokým ochranným faktorom.  Určite nepoužívam žiadnu špeciálnu kozmetiku, ani nenavštevujem kozmetické salóny, to prenechám dámam," smeje sa ostrieľaný politik, ktorého len tak niečo nevyvedie z miery. 

Pred zrkadlom nepostáva

Pri našej poznámke, že ho vďaka vyberanému štýlu obliekania často radia medzi metrosexuálov (muži, ktorí vydávajú podstatnú časť zo svojho platu na značkové a módne oblečenie, kozmetiku a návštevu solárií. V starostlivosti o svoj zovňajšok neraz prevyšujú ženy - pozn. red.), Raši neskrýva prekvapenie. "Zrkadlo, ktoré mám v kancelárií, využívam len keď si uväzujem kravatu. Úlohou politika je nielen prinášať riešenia, ktoré pomôžu ľuďom, ale aj reprezentovať, či už krajinu, alebo politickú stranu. A rodičia ma odmalička viedli k tomu, aby som sa vhodne obliekal, preto nechodím po parlamente v rifliach a v tričku, hoci keď nemám oficiálne pracovné povinnosti, rád sa prezlečiem do niečoho pohodlného," vysvetľuje Raši základ citu pre módu a štýl.

TU sa dozviete, kto je módnym poradcom Rašiho, v ankete odpovedzte na našu otázku  ►►►►►