Nečudo, že ho ohúrila! Velikán slovenskej hudobnej scény Karol Duchoň naspieval vyznanie svojej prvej manželke Elene. Pieseň je dodnes hitom, a keď z nie v rádiu, pospevujú si ju mnohí. "Elena, ty si život môj! Elena, chcem byť iba tvoj. Elena, lásku mi vráť, Elena, veď mám ťa rád..." spieval žene, ktorú vtedy miloval.

Elena bola láskou jeho života. Nečudo, že ho ohúrila. Bola mimoriadne krásna a zostala takou dodnes! Jej foto si môžete pozrieť TU.

Pekná žena, ktorá tohto roku oslávila už svoje 71. narodeniny, má navyše príjemné vystupovanie. Predviedla to nedávno v televíznej relácii TV8 v medailóne venovanom jej zosnulému exmanželovi. 

V relácii, v ktorej účinkovala spoločne s ich dcérou Dankou Miklášovou, si zaspomínala aj na nie vždy príjemnú povahu speváka s mohutným hlasovým rozsahom, ktorý mal povahu bohéma. "Bol strašne žiarlivý. Nemohla som sa na nikoho pozrieť, lebo hneď nastalo vyšetrovanie, čo s ním mám," povedala.   A čo sa jej na ňom nepáčilo? Elena sa úprimne vyznala aj z toho, čo sa jej na ňom nepáčilo.

Jej vyjadrenie si môžete prečítať v popise fotky v GALÉRII tu.

Anketa
Páči sa vám Elena Duchoňová?

Mohlo by vás zaujímať: