Hudobník sa zmenil aj povahovo. „Nechcem, aby sa o mne hovorilo len v súvislosti s mojím súkromím a nejakými škandálmi. Čo bolo, bolo. Urobil som za minulosťou hrubú čiaru a idem ďalej. Súkromie si od istého času úzkostlivo strážim. Je to tak lepšie aj s ohľadom na mojich blízkych,“ rozpráva pokojne a starostlivo váži slová.

Láska je mocná čarodejnica

Od februára 2013 stojí po jeho boku Prešovčanka Janka, ktorá podniká vo výrobe odevov na anglický trh a tlmočí. Momentálne intenzívne pomáha Braňovi s vedením jeho kliniky. Hudobník v minulosti neraz poznamenal, že práve vďaka šarmantnej blondínke sa mu podarilo „vstať zo zeme“.

Veľkou oporou mu je priateľka Janka, s ktorou žije už šesť rokov. Pomáha mu aj v rámci kliniky, rieši veľa legislatívnej a administratívnej práce.
Veľkou oporou mu je priateľka Janka, s ktorou žije už šesť rokov. Pomáha mu aj v rámci kliniky, rieši veľa legislatívnej a administratívnej práce.
Zdroj: Archív B. M.

Viac foto TU

Zásnuby áno, svadba (zatiaľ) nie

Jeho život sa stabilizoval, je šťastný, aj preto už minulosť neriešia. "Moja partnerka sa o ňu ani nezaujíma. Žijeme len prítomnosťou a plánovaním budúcnosti,“ zdôraznil Braňo, ktorý si už nepraje spájanie svojej osoby s bývalou manželkou Norou. "Bola to trpká skúsenosť, som rád, že je to už za mnou. Dnes som už niekde úplna inde," zdôrazňuje hudobník. S priateľkou sa zasnúbili na dovolenke v sicílskom Palerme. O termíne svadby však nehovoria. Určite nie je momentálne na programe dňa. Obaja sme pracovne veľmi vyťažení a naozaj nevieme, kam skôr skočiť, ale nesťažujeme sa,“ poznamená s úsmevom.

Článok pokračuje na druhej strane. Výročie, koniec kariéry...