Vychovávateľka Slávka sa vynašla aj v súčasnej neľahkej situácii. Takýto mail dostali jej žiaci:

Milí rodičia a milé naše detičky! :) 

Nachádzame sa v situácii, v ktorej sme ešte nikdy pred tým neboli. Snažím sa preto improvizovať aj ja a vymyslieť najvhodnejší systém, ako s vami zostať  v kontakte, nakoľko ku škole školský klub detí patrí.

Prázdniny ešte bohužiaľ nemáme, je iba prerušený vyučovací proces v škole, ale škola by mala fungovať aspoň na diaľku. Keby ste sa náhodou doma nudili, čo si myslím že sa určite nenudíte lebo máte určite veľa úloh od pani učiteľky, tak aj ja chcem prispieť svojou troškou do vášho vzdelávania a budem vám posielať inšpirácie na krátenie dlhých chvíľ doma.

Bude to úplne na dobrovoľnej báze ale možno tým niekoho aj poteším a aspoň trošku zabavím.

Ponúkam vám inšpirácie na výrobu, maľovanky, hry, zaujímavé videá či pracovné listy... a ak ich detičky vypracujú, alebo vyrobia, môžu mi ich poslať na mail, alebo foto z výroby, to už nechám na vás. Zakaždým dám deťom aj tri úlohy ktoré môžu splniť. Je to tiež dobrovoľné.

Po ukončení karantény všetci šikovní budú za svoju snahu odmenení sladkou odmenou.  Už mi veľmi chýbate a budem veľmi rada keď sa už v zdraví čím skôr stretneme v škole a budeme sa môcť  zo srdca objať. 

Ľúbim vááás :)

Vaša "vychoška" Slávka 

ÚLOHY  na tento týždeň:

1. úloha: 

Zatancuj si tanček s rúškom, alebo si zacvič, odfoť sa, alebo nahraj video a pošli mi na môj mail. 

2. úloha: 

Vytvor ľubovoľnú kraslicu - maľovanku, alebo slepačie vajíčko... 

3. úloha:  

Zahraj sa s rodičmi alebo súrodencami  ľubovoľnú hru,  napríklad milionára a odfoťte sa. 

Anketa
Chystáte sa na Veľkú noc?
  • 13%
  • 54%
  • 33%