Sisa hviezdila na vernisáži obrazov, ktorá sa konala ako súčasť slávnostného programu pri príležitosti otvorenia novej letnej sezóny. Autorkou obrazov je maliarka Noémi Kolčáková Szakállová. Ústredným motívom diela je voda, tou je Liptov aj vďaka kúpeľom, ale aj množstvu rekreačných zariadení preslávený. 

Sklovská za hviezdu

Obraz uchvátil nielen milovníkov umenia. Ten vypravili do života soľou jeho autorka - výtvarníčka Noémi Kolčáková - spolu so speváčkou Sisou Lelkes Sklovskou a s výtvarníčkou Ľubicou Skusilovou Rattajovou. Operná a muzikálová diva svojím bravúrnym spevom, ale aj celkovou choreografiou vystúpenia vyvolala u prítomných zimomriavky na tele. Prítomné dámy zaujal aj nádherný outfit speváčky. "Do tohto prostredia, kde sú návštevníci doslova obklopení vodou, som si vybrala pieseň, ktorú spievam svojím exotickým jazykom. Vymýšľam si slová, ktoré tam podľa môjho pocitu patria. Videla som a počula som niečo podobné v Amerike, kde moja priateľka cvičí jogu. Tak som sa inšpirovala," povedala Sisa, ktorej šaty na danú príležitosť ušil módny návrhár Boris Hanečka. "Okrem týchto na vernisáž mi vyhotovil ešte ďalšie, ktoré som predvádzala na módnej prehliadke," pochválila sa speváčka. 

VO VIDEU SI POZRITE TROJICU DÁM PRI KRSTE OBRAZU >>>

Prekvapenie i nutnosť

Ľubica, manželka finančníka Igora Rattaja, prezradila, že budovaním galérie chceli vniesť do známeho vodného parku aj kultúrny prvok. "Niečo, čo návštevníka prekvapí, keďže to na danom mieste nečaká, ale čo sa sem priam pýta. Ja som Noémi porozprávala mnohé zaujímavosti o našom regióne - nielen o súčasnosti, ale aj o histórii. Výsledkom je jedinečný obraz ženy inšpirovaný regiónom Liptov," uviedla Skusilová Rattajová.

Plisovanie i pierka

Dodala, že umelkyňu zaujala modrotlač a ornamenty na živôtiku kroja príznačné pre obec Liptovská Lužná, vytvorené touto technikou. "Obrazu dominuje modrá farba ako symbol vody, ženstva a krásy. Každý, kto pozná diela Noémi, okamžite uvidí v obraze jej vycibrený rukopis, cit pre krásu a zachytenie podstaty," uzavrela Ľubica. Tá si zvolila na vernisáž jemne plisované šaty modrej farby a k tomu strieborné topánky v štýle gladiátor. Noémi Kolčáková bola v cobaltovo-indigových šatách, s čelenkou z pier vo vlasoch a netradičnými doplnkami neprehliadnuteľná.

Viac fotografií k téme nájdete v TU >>>

Ukážkové nôžky

Pôvodné avízo,  že na párty pricestuje aj milionár Patrik Tkáč, sa nepotvrdilo, ale príležitosť zavítať na Liptov si nedala ujsť jeho manželka Iveta s dcérou. Kráska bola očarujúca v minišatách lososovej farby. Každému pri pohľade na ňu hneď udreli do očí jej sexi dlhé opálené nohy. Neprajníci si neodpustili poznámku, že Iveta  zatienila hlavnú hviezdu večera, Sklovskú.

Čítajte TU čím prekvapil hostí Juraj Lelkes, zahlasujte v našej ankete  >>>