Reklama

FOTO Smerácke MDŽ v Nitre: Pozrite, KOHO vypískali a kto sa dočkal BÚRLIVÝCH OVÁCIÍ

Publikum bolo z Fica nadšené.

Zdroj: fb SMER - SD

Reklama

V stredu sa v nitrianskom PKO konali oslavy Medzinárodného dňa žien, ktoré už tradične organizovala opozičná strana Smer-SD. Začala sa tak šnúra vystúpení po vybraných slovenských mestách, ktorá vyvrcholí oslavami 10. marca v Prievidzi.

Nitrianske PKO praskalo doslova vo švíkoch, Roberta Fica a jeho straníckych kolegov z Nitrianskeho kraja si nenechala ujsť hlavne tá staršia generácia.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Robert Fico ako romantický recitátor: Takto ste možno šéfa opozičnej strany ešte nevideli!

    Medzi pozvanými hosťami sedela aj šéfka krajskej organizácie Jednoty dôchodcov na Slovensku Anna Oťapková. Program moderoval herec Roman Valkovič, hviezdou večera bol nepochybne stranícky šéf Smeru Robert Fico. Ten sa prihovoril predovšetkým ženám a matkám, pripomenul medzinárodný význam MDŽ a spomenul sociálnu politiku strany vo vzťahu k postaveniu žien a rodinám.

    Osláv sa zúčastnil aj Erik Kaliňák, europoslankyňa Katarína Neveďalová, a mnohí regionálni politici. Medzi pozvanými sedel aj bývalý minister sociálnych vecí Ján Richter, ktorého sprevádzal jeho syn Juraj, okresný predseda strany, poslanec NR SR Martin Nemky či bývalý exprezident policajného zboru Tibor Gašpar.

    Jeho prítomnosť, mimochodom, vyvolala poriadne búrlivé ovácie a zožal od publika obrovský potlesk. „Vidím, že rozlišujete spravodlivosť od nespravodlivosti a to je dôležité,“ zaregoval na reakciu publika pohotovo Fico.

    Naopak, poslanec Národnej rady a krajský predseda strany Marián Kéry sa v regióne asi veľkej obľube neteší. Dočkal sa piskotu a jeden z prítomných divákov dokonca začal po nom vykrikovať "fuj".

    Pohotoví ochrankári však ihneď zasiahli a muž musel opustiť priestory PKO. Polícia tiež musela zasahovať už pred samotným začiatkom osláv. Pred budovu totiž prišiel starší "protismerácky" naladený aktivista, ktorý nevynechal aj vulgarizmy.

    Mohlo by vás zaujímať: