Rozšafný milionár z Lučenca Šufliarsky (35) už nevie čo s peniazmi otca: Kúpil si luxusný byt!
17. 1. 2024, 8:22 (aktualizované: 1. 6. 2024, 16:42)

Mladý boháč z Lučenca Marian Šufliarsky (35), ktorý doslova zo dňa na deň zdedil miliónový biznis svojho otca, pravidelne oslňuje luxusnými autami, ktorých má hneď niekoľko. Tentoraz sa rozhodol investovať aj do nehnuteľnosti. A nie hocijakej!
Zdroj: koláž P7D
Zdroj: prunus
Zdroj: Emil Vasko
Galéria k článku
Pôvodný článok priniesol týždenník PLUS 7 DNÍ. Jeho celé znenie si môžete prečítať tu.
Mladého a výstredného boháča Mariana Šufliarskeho (35) vnímajú Lučenčania veľmi intenzívne. A to najmä vďaka autám, na ktorých sa z peňazí otca rozváža. Aktuálne ich vlastní asi 19 a v jeho vozovom parku nájdeme aj Ferrari, Porsche, či Aston Martin Valkyrie, jedno z najdrahších áut u nás. V súčasnosti ho v rodnom Lučenci však už nestretneme tak často. Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa totiž podarilo nedávno zistiť, že v apríli 2022 si v hlavnom meste kúpil nehnuteľnosť.
"Byt, ktorý si Šufliarsky vyhliadol, sa nachádza v jednom z najluxusnejších komplexov v Starom meste - v Panorama city. Je na devätnástom pochodí, ktorý sa pýši krásnym výhľadom na Bratislavu, vďaka čomu sa ceny realít pohybujú vo vyšších sumách. Pre predstavu - dvojizbový byt s rozlohou 53 metrov štvorcových, s terasou a čiastočne zariadený sa tu momentálne predáva za 340 tisíc eur. Ak chcete aj parkovacie miesto, musíte si priplatiť, zhruba 35-tisíc eur," informuje týždenník.
Ktorí známi ľudia bývajú na jeho novej adrese, si prečítajte na ďalšej strane:
Na jeho novej adrese býva množstvo známych ľudí, ktorí si toto miesto tiež zamilovali. V roku 2016 si v rovnakom baráku zaobstarala byt na 22. poschodí, s výhľadom až do rakúskeho Bergu, moderátorka Alena Heribanová. Hoci zostala vo svojom rodinnom dome v Bratislave, dvojizbový byt ešte donedávna využívala jej druhá dcéra Barbara Jagušák s rodinou. Okrem nej vlastí v dome nehnuteľnosť aj jeden z najobľúbenejších slovenských hercov - Ján Koleník, ktorý si pred piatimi rokmi na nábreží Dunaja kúpil luxusný apartmán na 31. poschodí.
Marian Šufliarsky zbohatol ešte ako tínedžer za smutných okolností. Jeho otec Marián Šufliarsky starší (†45) bol úspešný podnikateľ stojaci za potravinami CBA, ale v roku 2008 ho nečakane zradilo srdce. Syn tak z večera do rána zdedil miliónový biznis. Otcovu firmu predal a zameral sa na investície do komerčných realít. Veľa sa o ňom hovorilo v súvislosti s vášňou pre drahé autá.
Svoje bohatstvo sa snaží zveľadiť. Jeho spoločnosť podniká vo viacerých oblastiach. V portfóliu má okrem obchodných centier priemyselné podniky, správu budov, bývanie, startupy, kino, sieť autoumyvární či franchisingovú gastronomickú prevádzku.
Prečítajte si tiež: