V tomto rozhovore sa tiež dočítate:

- ktorý komentár pod Dagmarinou fotkou ju najviac zarazil

- ako sa k plus size ženám stavajú v Amerike

- a čo ju vie dohnať k slzám

Ako ste sa dostali k práci blogerky?

Svoj blog som založila pred viac ako štyrmi rokmi ako koníček, čím je aj doteraz. Nepovažujem to teda za moju prácu. Som veľmi otvorený, energický človek, extrovert a tieto vlastnosti, životný štýl a pohľad na svet som chcela odovzdať aj iným ženám. Medzi slovenskými blogerkami sa nenachádzalo veľa dievčat, ktoré by reprezentovali väčšie veľkosti a ukazovali ženám, aké sú neobyčajné a že krása nepozná veľkosť. A stále ich nie je veľa. Preto som sa rozhodla začať s tým prostredníctvom blogu.

Čo všetko do toho spadá?

Venujem sa najmä téme krásy a plus size módy. Žijeme vo vizuálnych časoch a preto okrem písania a vymýšľania tém článkov trávim čas fotením, natáčaním a úpravami fotiek a videí. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no aj za jednou fotkou na sociálnej sieti môžu byť strávené hodiny.

Čím si získavate vašich sledovateľov?

V dnešných časoch filtrov, úprav a všadeprítomnej dokonalosti na sociálnych sieťach ľudí priláka skôr otvorenosť, úprimnosť a autenticita. Sama sa na nič nehrám a ukazujem sa taká, aká som. Chcem tým ostatným ženám ukázať, že aj ony to môžu robiť. Možno práve preto ma sledujú a ja si to nesmierne vážim.

Dadalookbook na sociálnych sieťach nájdete TU!

Viete sa tým aj uživiť?

Nie. Najčastejšie sa u mňa vyskytujú spolupráce formou barteru, čiže poskytnutie produktu za recenziu. Ostatné príjmy z blogovania sú len maličké vreckové, ktoré opäť investujem do tohto koníčka.

Pracujete čiastočne aj ako modelka?

Pretože spolupracujem s niekoľkými módnymi spoločnosťami, fotenie k tomu rozhodne patrí. Za modelku sa však nepovažujem tým, že ma stále fotí môj priateľ. Niektoré značky však použijú moje fotky na reklamu, čo je pre mňa česť a veľmi sa teším, že aj vďaka mojej kvapke v mori sa plus size móda dostáva do pozornosti.

Ktoré komentáre ju vedia zaraziť alebo prekvapiť? Čítajte na ďalšej strane!