K desivému prípadu došlo v nedeľu 2. januára podvečer v Miloslavove, v časti Alžbetin dvor (okr. Senec). Po tomto útoku skončila Andrea v bratislavskej nemocnici.

 „Vyšetrovateľ v Senci vyšetruje okolnosti napadnutia maloletého dievčaťa, ku ktorému malo prísť v priebehu nedele v Miloslavove. Vzhľadom na citlivosť prípadu bližšie informácie nebudeme zverejňovať,“ povedal Michal Szeiff, hovorca bratislavského policajného zboru 

VIDEO: Pozrite si nechutné zábery, ktoré tínedžeri posielali svojím kamarátom

V stredu už bolo dievča už u svojej mamy. "Momentálne sa nachádza doma, kde sa uzdravuje. Má z toho traumu," povedal pre Plus JEDEN DEŇ otec obete.

Partia tínedžerov mala nalákať Andreu v osudnú nedeľu do spomínaného areálu bývalého družstva v Alžbetinom dvore. Bežne sa tam stretávajú rôzne skupiny ľudí. 

My sme sa boli pozrieť, ako to tam vyzerá. V obrovskom areáli sa nachádza niekoľko rôznych budov. Jednu alebo dve využívajú miestni na hranie airsoftu. Tomu prispôsobili interiér, kde si vyrobili množstvo skrýš a prekážok. Okrem posprejovaných stien, zatuchnutého zápachu a množstva rôzneho neporiadku to tam však zíva prázdnotou.

FOTOGRAFIE z miesta činu si pozriete v GALÉRIÍ!

Celý objekt je navyše umiestnený na kraji obce a budovy sú od cesty tak ďaleko, že nie je úplne možné areál ustriehnuť. Čo je však omnoho horšie, práve táto skutočnosť spôsobuje, že ak sa tam deje niečo zlé, v okolí nemusí byť počuť žiaden krik.

„Pýtala sa poobede von so spolužiačkami. O piatej mi ešte písala, potom sme sa jej už nevedeli dovolať,“ povedal pre TV Markíza matka dievčaťa. 

Andreu, ktorá býva v susednej obci partia vzala so sebou do spomínaného areálu. Tam sa potom začalo ich besnenie.

„Pamätám si, že som vyliala kofolu a začala na mňa liať alkohol,“ povedala obeť TV Markíza.

Podľa zverejnených videí jej násilím podávali alkohol a surovo ju bili. Andrea utrpela údery do oblasti tváre i brucha. Keď  už bola natoľko opitá, že o sebe nevedela, začali ju vyzliekať.

Takéto zverstvá jej ešte vyviedli! Čítajte na druhej strane!