Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvoril ešte začiatkom tohto mesiaca svoju prvú predajňu na Slovensku v OC Danubia v Petržalke. Práve tam ľudia húfne prichádzali a tvorili sa tu dlhé rady.

Vo Zvolene to však dnes ráno pri otvorení krátko po 8:00 hod. vyzeralo úplne ináč. Už pred samotným vchodom do obchodu, sme nestretli nikoho a vo vnútri iba zopár ľudí prechádzajúcich sa medzi regálmi.

FOTOGRAFIE Z OTVORENIA VO ZVOLENE SI POZRITE VO FOTOGALÉRII:

Tí skúmavo hľadeli na nízke ceny. “Zaujímalo nás, čo tu predávajú, tak sme prišli. Ani vlastne nič nepotrebujeme, no ceny sú tu naozaj dobré. Dokonca aj sladkosti, ktoré stoja v potravinách oveľa viac,” povedala nám Monika s partnerom a ukázala na regál pred sebou.

Návštevníkom obchodu dnes Action predstavil svoju ponuku rôznorodých výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za tie najnižšie ceny. V predajniach Action zákazníci nájdu vždy prekvapivý sortiment – 150 produktov sa každý týždeň obmieňa.

FOTOGRAFIE ZO ŠIALENSTVA V BRATISLAVE SI POZRITE TU:

Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá. V priebehu roku 2023 bude reťazec pokračovať v expanzii aj do regiónov. V ďalších mesiacoch ho nájdeme v Topoľčanoch, Martine, ale aj na východnom Slovensku. Slovensko je jedenástou krajinou, kde Action pôsobí.

Prečítajte si tiež: