Zuby zahnuté dohora sa jej stali osudnými. Akoby vianočná reklama o zlatom prasiatku a rozzúrenom diviakovi predurčila život a osud Sandry Flemrovej. Vďaka nej sa stala najznámejším dievčatkom z reklamy. A so zubami ostala spätá: Dnes už 23-ročná mladá žena pracuje ako sestrička v zubnej ambulancii v Plzni.

Reklamu nakrúcali v roku 2003 v lese pri meste Mladá Boleslav. Otec sa vyberie s dcérkou do lesa po vianočný stromček. Idylu prekazí diviak s veľkými zahnutými zubami dohora, pred ktorým musia ujsť.

Známa vianočná reklama.
Zdroj: archív

Otca si vtedy zahral český herec Josef Polášek (56), dnes hviezda českých seriálov. Prasiatko, na ktoré sa Sandra i dievčatko v reklame tešilo, bolo síce skutočné, ale vraj veľmi pokojné a lenivé. Bol problém ho vôbec popohnať k behu. A keďže v to čase nebol sneh, museli použiť umelý. Napriek všetkému sa však zrodila reklama, ktorú pozná hádam každý.

Anketa
Máte radi vianočnú reklamu s otcom, dcérkou a diviakom?

Z maličkej Sandry reklama urobila hviezdu. Bola ešte na niekoľkých kastingoch, snívala aj o herectve, ale to jej nevyšlo. Po takmer 20 rokoch sa však zase objaví v reklame. A pre koho iného by si mohla zahrať, ak nie pre nápoj, ktorý propagovala už ako dieťa! „Keď sa natáčala vianočná reklama na Kofolu, mala som iba tri roky a veľa si teda z toho natáčania nepamätám. Mám pred očami len momenty z guľovačky, ktorú sme hrali so štábom, aby ma zabavili. Ale aj tak sa reklama so zlatým prasiatkom zapísala do môjho života,“ zverila sa Sandra Flemrová.

Tentoraz v spote plnom „negatív“ upozorňuje na pozitívny prínos produktu Cirkulka, ktorý výrobca známeho nealkoholického nápoja uviedol na trh. A s ním prišla tá pravá chvíľa na veľký Sandrin návrat pred kamery.

Ako spomína Sandra na nakrúcanie? Prečo sa bála o vzácnu retiazku? Čítajte na ďalšej strane!