Šokujúca pastva pre oči sa prekvapeným ľuďom naskytla niečo po piatej popoludní. „Nevedela som, čo si mám myslieť. Napadlo mi len, že sa tu asi nakrúca nejaký pornofilm,“ hovorí náhodná okoloidúca Jana. Mladá, dobre vyzerajúca blondínka sa totiž akoby nič prechádzala úplne nahá, len s fľašou vody v ruke, medzi ľuďmi. Pohľady mužov si vychutnávala a úsmevom obdarila takmer každého obdivovateľa.

Dokonca si sadla na jednu z lavičiek, akoby si chcela po dlhej prechádzke odpočinúť. Mladú Češku pri jej predstavení sprevádzali traja po anglicky hovoriaci mladíci. Počas prechádzky ju nakrúcali a fotili. Ona sama sa len usmievala. Neobyčajnú situáciu prišla riešiť hliadka mestskej polície.

Blondínku odviedli na oddelenie. Za prechádzku v Evinom rúchu jej naparili 20-eurovú pokutu. No a po pár minútach sa deva vrátila späť medzi ľudí. Už oblečená sa na celej situácii dobre zabávala.

Tretia prechádzka, prvá pokuta

„Stavila som sa s kamarátmi,“ vysvetlila mladá Češka svoju nahú promenádu na verejnosti. O čo sa stavila, to už prezradiť nechcela. Priznala však, že to nebol jej prvý úlet. „Toto bolo už tretíkrát.“ Na Slovensku to však predsa len bolo o niečom inom. „Ešte nikdy som nedostala pokutu,“ dodala s úsmevom. Aj keď zrejme išlo o komerčnú záležitosť, blondínka sa stala sexi spestrením letného dňa.