Takto si žije Lucie Bílá s partnerom a zvieracími spoločníkmi.
Zdroj: Instagram

Aj napriek tomu, že sa radšej prezentuje skromnou chalúpkou v jej rodnej dedine Otvovice, býva si ako kráľovná. Pôvodne ho chcela len zrekonštruovať, sused jej však predal aj svoj pozemok, tak dnes Lucie býva vo veľkom a luxusnom dome s niekoľkými krídlami, z ktorých dve sú dokonca zapustené do zeme. Na pozemku oddychuje v rozsiahlom bazéne a užíva si aj prístrešok na grilovanie.

Takto si vynovila Lucie chalúpku na dedine
Zdroj: Instagram

V jej inom - „hlavnom“ dome, kde trávi väčšinu času, zasa nechýba luxusná kuchyňa či obývačka, v ktorej sa umelkyňa pýši naozaj drahými a skvostnými obrazmi. K dispozícii má aj bazén a mnoho iných „vymožeností“. Do svojej prepychovej vily totiž speváčka investovala nemalé peniaze. Dom je priestranný, interiér moderný a zaplnený dekoračnými predmetmi, rodinnými fotografiami, ale aj množstvom obrazov.

Lucie je totiž vášnivá zberateľka. Miluje obrazy od známeho českého maliara Vladimíra Komárka, ktorých cena sa pohybuje rádovo v desiatkach tisíc eur. Tvrdí však, že má v dome skvelé zabezpečenie, tak sa o svoju drahú súkromnú galériu nemusí báť.

Jej pracovný kútik v hlavnej vile
Zdroj: Instagram

Lucie sa však postarala o svoju celú rodinu. Je to možno tým, že pochádza z pomerov, kedy si nemohla veľmi vyskakovať. Tak keď má dnes peňazí nadostač, zabezpečila bývanie pre syna, ale aj brata a skrátka neprišiel ani jej súčasný partner Radek Filipi (37).

Nedávno totiž vyšlo najavo, že si pred pár mesiacmi kúpila ďalší byt v Prahe a tesne pred ňou len zopár metrov ďalej, si kúpil byt aj Radek (je otázne, či zo svojich peňazí). Lucie údajne vysolila za ten svoj (podľa kúpnej zmluvy z 10. februára) asi len 110-tisíc €. Že je to na pražské pomery málo? Ide o ošumelý dom, za ktorý by ste na prvý pohľad nedali ani cent. Chystá sa však z neho vybudovať ďalšie luxusné sídlo.

"Malá" chalúpka ponúka luxus aj súkromie
Zdroj: Instagram

Ako teda býva Lucie Bílá? Kliknite na galériu pod článkom, niektoré detaily a umelecké diela vás prekvapia.