Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Kde vás zaočkujú počas sviatkov? V TEJTO nemocnici dostanete vakcínu aj DNES!

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Takýto rad čakal na očkovanie na Poliklinike v Mlynskej Doline
    Reklama

    Počas Vianoc sa to v Nitre celé začalo, tento rok nemocnica pokračuje. Prvé očkovanie proti koronavírusu sa na Slovensku uskutočnilo v Nitre na Druhý sviatok vianočný, vakcínu tu dostanete aj počas tohtoročných sviatkov.

    Fakultná nemocnica v Nitre bude očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj počas sviatkov. Záujemcovia môžu dostať vakcínu počas celých Vianoc, 24., 25. i 26. decembra.

    Ako uviedla hovorkyňa nemocnice Tatiana Kubinec, očkovacie centrum bude otvorené od 7.00 do 15.00 h. „Posledný pacient musí prísť o 14.00 h, registrácia nie je nutná,“ vysvetlila hovorkyňa.

    Ako pripomenula, očkovanie proti ochoreniu COVID-19 sa na Slovensku začalo práve v nitrianskej nemocnici. „Počas Vianoc, 26. decembra, ubehne presne rok od podania prvej vakcíny na Slovensku. Za to obdobie sme zaočkovali viac ako 120.000 obyvateľov,“ dodala Kubinec.

    Pripomeňte si s nami prvé očkovanie proti covidu na Slovensku >>>

    Anketa

    Dali ste sa zaočkovať proti koronavírusu?

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      Infektológ Vladimír Krčméry sa dal zaočkovať proti chorobe COVID-19

      Vyberáme pre vás niečo PLUS