Sympatická herečka Karin Haydu je opäť zamilovaná! Jej srdce si získal o 15 rokov mladší Dávid, ktorý pôsobí v Banskej Štiavnici. Práve tu zaľúbený párik vidno naozaj často. Potvrdzuje to aj instagramový profil herečky, ktorá spoločné fotografie zdieľa aj na sociálnych sieťach. Očividne jej nový vzťah prospieva, Karin nikdy tak dobre nevyzerala! SPOLOČNÉ FOTOGRAFIE SI POZRITE VO FOTOGALÉRII.

Dávid prevádzkuje štýlový penzión v centre Banskej Štiavnice. Ako sa píše na ubytovacej stránke booking.com, penzión môžete nájsť pri historickej budove baníckej Klopačky, pri renesančno-barokovej stavbe zo 17. storočia. Samotný objekt penziónu je národnou kultúrnou pamiatkou pochádzajúcou z 15. storočia.

PENZIÓN, KTORÝ PREVÁDZKUJE DÁVID, SI POZRITE VO FOTOGALÉRII:

Okrem krásneho výhľadu na Banskú Štiavnicu ponúka ubytovanie vo viacerých apartmánoch a izbách. Všetky suity a apartmány majú podlahy z tvrdého dreva a drevené trámy. Majú obývaciu izbu s TV a súkromnú kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom.

Na recepcii je k dispozícii priestor na posedenie a výber nápojov. Hostia môžu relaxovať v dobre udržiavanej záhrade s terasou, grilom a detským ihriskom. Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosťjedáleň, ktorých priestory je možné využiť na usporiadanie spoločenských akcií do 30 osôb.

Prečítajte si tiež: