Úspešnej spisovateľke, ktorá má telo bohyne, by len málokto hádal blížiace sa abrahámoviny, ktoré dosiahne o niekoľko mesiacov. Miloslava komentovala sexi fotografiu Petry slovami: "Krásna žena, duchom mladá a v plavkách super sexi postava, fandím!" Mnohí sa pýtajú, ako to robí, že vyzerá tak úžasne a je vždy dobre naladená.

Anketa
Povedali by ste, že Petra bude mať päťdesiat rokov?

Aktívny život 

Obľúbená autorka kníh je na sociálnej sieti veľmi aktívna. Stačí si pozrieť niekoľko záberov z rôznych období a odpoveď sa dostaví. Petra je mamou na plný úväzok, varí, vypeká, a to nielen tak bársčo. Za stolovanie, servírovanie a úpravu jedla na tanieri, ktoré dôkladne dokumentuje, by sa nemuseli hanbiť ani vo viachviezdičkovom luxusnom hoteli. Ráno si zvykne privstať, keďže pravidelné behá, cvičí, venuje sa cyklistike a celoročne sa otužuje. Práve pri tejto aktivite vznikol záber spisovateľky v bikinách, ako pózuje na brehu Dunaja sťa rusalka a na ktorom si čitateľka všimla strie.

Viac pekných foto nájdete TU ►►►

Kilá nenaberá, ale zhadzuje

Hoci posledné obdobie praje skôr priberaniu, Nagyová Džerengová schudla. "Vyskúšala som za tie roky množstvo diét, aby som možno prišla na to, že jediné, čo naozaj funguje, je prijať menej, ako spálim. Jem všetko, aj keď varím skôr ľahšie jedlá, vyprážané nerobím takmer nikdy. Čo u mňa funguje stopercentne, je prerušovaný pôst. A je jedno, ako si ho kto nastaví. Nekupujem polotovary ani sladkosti, tie pečiem, ale ľahšiu verziu, vždy dám o polovicu cukru menej, ako je uvedené v recepte," vysvetľuje svoje zvyky. Pripomenie, že roky cvičí, ale len doma, s vlastnou váhou, menšími činkami a občas s gumami. "Moja skúsenosť však je, že cvičenie nemá až taký zásadný vplyv na chudnutie, ale na to, ako človek vyzerá, ako mu fungujú svaly a akú má kondíciu."

Darček k jubileu

Petra miluje beh, je od neho závislá. "Ráno, keď vstanem, idem automaticky behať potom, čo si dám prvú kávu. Beh je pre mňa hlavne psychohygienou - aj keď som mala toľko detí za sebou a boli malé, vždy som si našla niekoho v rodine, kto ich postrážil, a utekala som sa vyvetrať!" Popri všetkých vymenovaných aktivitách sa, samozrejme, venuje aj písaniu. "I teraz pracujem na dvoch knihách, ktoré budú súčasťou oslavy mojej päťdesiatky v marci na budúci rok," uzavrela Petra.

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom ►►►

Prečítajte si aj: