Veštkyňa hovorí, že Mars, planéta bojov, vojen a zlodejov, je od augusta v Blížencoch a mnohé dynamizuje. Situáciu výraznejšie zmení až marec. Saturn a Pluto vytvoria iný vzorec udalostí pre roky 2024 a 2025.

Zmeny nálad, neistota i emočné výbuchy

Spln, ktorý sme zaznamenali 5. februára, ovplyvnil intímne vzťahy. Urán tiež vystrkuje rožky, nie sú vylúčené spory vo vzťahoch. Ďalšie dva týždne prinesú napätie a tlaky v práci i doma. 

Slováci sa boja covidu a chudoby. Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock

"Planéta Urán nesie energiu, tá sa prejaví v neočakávaných a náhlych posunoch a nezvyčajných udalostiach. Navodí pocit neistoty, zmeny nálad, emočné výbuchy a zvláštne správanie. Vyvoláva rozrušenie, nervozitu a rozptýlenie. Nič si nevynucujte, nekonajte impulzívne," hovorí numerologička. Upozorňuje na problémy vo vzťahoch, ktoré sú spôsobené neochotou sa viazať a túžbou po nezávislosti.

Anketa
Ako vnímate aktuálnu situáciu doma i vo svete?

"Trpezlivosť a citlivosť je základ, ale keď čelíte emočne náročným okolnostiam, prvou reakciou môže byť odpor či útek zo situácie. Hoci sú záchvaty hnevu náročné, aspoň sa to vyrieši a pokoj sa skôr vráti. Pri riešení problému sa pozrite späť na udalosti a skúmajte ich objektívne. Premýšľajte, až potom konajte, neopakujte stále staré chyby."

Súhvezdia a spln

Február okrem splnu poznačí ešte aj nesúlad medzi znameniami a súhvezdiami. V priebehu 2000 rokov sa vzdialili od seba o zhruba 30°C. Nie je zobrazený stupeň zverokruhu zodpovedajúci najbližšej stálej hviezde; túto možno nájsť v severnej časti súhvezdia draka, t.j. južného uzla, tzv druhý hlavný sudca.

Medzi hviezdami Draka a Levej hlavy sú podobnosti ako Mars a Saturn: odvážny, krutý, bezcitný, cudzoložný, zločinec, klamár, strata majetku, chudoba a málo priateľov. Analytická myseľ, cestovanie, priatelia, ale aj nebezpečenstvo krádeže a náhodné otravy sú vlastnosti spojené so súhvezdím Draka.

Vzostup k moci alebo zánik najmä kráľov, kráľovien, atentáty, povstania a masakry, ako aj mena a burza, Vatikán a Európska únia, to všetko súvisí so súhvezdím Leva a to všetko v dianí mohol odštartovať spln 5. februára.

Saturn vojde do Rýb v marci, preto je čas splatiť staré dlhy z minulosti – životné i finančné. Je čas zaplatiť karmu, každý bez rozdielu. Kto to pochopil, už žije inak. Iní len začínajú splácať dlhy – karmické i životné, koniec ilúzií sa blíži. Raz to muselo prísť.

Čítajte TU o prevalení káuz i 3. svetovej vojne ►►►