Veštkyňa Daniela Paculíková z portálu vesti.sk sa na danú problematiku pozrela cez analýzu mena a priezviska i dátumu narodenia Čaputovej (49), pričom čerpala poznatky z numerológie a karmickej astrológie.

(Ne)šťastná voľba

Starý šamanský kalendár podľa jej slov hovorí, že dátum narodenia 21. 6. je dňom rýchlosti a v tom duchu možno celkovo vnímať i kariéru Čaputovej. "Tá pre niektorých Slovákov nebola najšťastnejšou voľbou. Obetovať sa dokáže, ale skôr pre blízkych. V tomto dátume je zakódovaná i náladovosť či vzťahovačnosť, ľahko sa dá vyprovokovať a dátum celkovo vôbec nie je vodcovský, skôr viac submisívny," znie výklad veštkyne.

Viac fotografií nájdete TU >>>

Mínusové obdobie

Dodáva, že analýza mena a priezviska hovorí o nie celkom úprimnom charaktere, pričom myslenie je dôverčivé a konanie autoritatívne. "Žiť s týmto mixom protichodných daností je náročné. V analýze mena má zakódované verejné povolania, no 2. kolo prezidentských volieb i inaugurácia prebehli, keď bola v energeticky mínusovom období. V takejto kombinácii sú štart a pracovné výkony dlhodobo mdlé a bez nadšenia. Výsledkom preto bol aj napríklad nie najšťastnejší výber poradcov," spomenie prekvapujúce informácie.

Prelomové obdobie

Hovorí, že Čaputová má náročné aj lekcie karmickej astrológie. "V istom bode ustrnula a nechá riešenie na iných. To prekoná len jednoznačným postojom k problémom, až potom príde nová kariéra, skôr v zahraničí," prízvukuje Paculíková, ktorá si posvietila aj na nedávne narodeniny prezidentky. "Boli skutočne jej poslednými prelomovými. Druhá kandidatúra? Je málo pravdepodobné, že by zopakovala úspech z r. 2019. Rozhodnutie nech nechá na čas po narodeninách v roku 2023, aby dala vyniknúť svojim doteraz neprejaveným pozitívam – spravodlivosť, tolerancia, tvorivosť, čestnosť, úprimnosť, ohľaduplnosť a vnútorná rovnováha," uzavrela analýzu Daniela Paculíková

Čítajte TU, ako vidí šance na volebný úspech exporadca Čaputovej  Marián Leško, hlasujte v našej ankete >>>