Prezidentka sa na sociálnej sieti rozplývala "krásnou vynovenou SNG", ktorú v týchto dňoch opäť otvorili pre verejnosť. "Ak ste ešte neboli, rozhodne odporúčam ísť sa pozrieť a ak ste už boli, tak choďte znova. Na druhýkrát si človek všimne množstvo ďalších detailov, drobností a skrytých príbehov, ktoré robia túto budovu a jej rekonštrukciu výnimočnou nielen v slovenskom, ale aj v európskom alebo svetovom meradle," ospevovala kultúrnu ustanovizeň.

Viac fotografií nájdete TU >>>

Stačí málo...

Mnohí z návštevníkov, ktorí boli v umeleckej inštitúcii v rovnakom čase ako naša hlava štátu neskrývali prekvapenie ako Čaputová vyzerá. Napriek tomu, že aktuálna situácia v parlamente jej robí vrásky na čele vyzerala odpočinuto. Pôsobila dojmom, že krátko pred návštevou galérie sa zverila do rúk kaderníka, keďže jej vlasy boli svetlejšie a kratšie, čo prezidentku omladilo a hlavne zmizli odrasty šedín, s ktorými sa predviedla Hurbanovčanom a Novozámčanom pri nedávnom regionálnom výjazde.

Zuzana Čaputová prekvapila návštevníkov SNG. Mnohí nečakali, že sa tam stretnú s našou hlavou štátu. Prezidentka pôsobila veľmi uvoľnene a oddýchnuto. Šmrc jej dodali skrátené čerstvo zafarbené vlasy a široký úsmev.
Zdroj: facebook/Zuzana Čaputová

Komenty návštevníkov galérie

Mária: "Krásny úsmev, neštylizovaný."
Alena: "Wau, nádherná!"
Alžbeta: "Nečakané a milé stretnutie."
Jana: "Úžasná žena."

Anketa
Páči sa vám najnovší výzor prezidentky Čaputovej?

Dobrá trefa

Prezidentka čiernymi šatami v mididĺžke nič nepokazila. "Sako s bielou intarziou na zápästí a okolo goliera dodalo celku sviežejší nádych ženskosti a čistoty," vysvetľuje stylistka a majiteľka butiku Svetlana El Halawany. Dodáva, že voľba topánok je famózna. Vysoké lodičky sú vždy trefa do čierneho, v tomto prípade doslova. Účes aj mejkap pôsobia vcelku príjemne," hovorí Svetlana.

Kabelka nenadchla

Tá skritizovala jedine kabelku, ktorú si Čaputová zvolila. "Napriek protokolu by mohla mať aspoň trošičku mladistvejší tvar, aj keď tam bol pokus kladky, akú mávajú kabely z módnych domov takmer s dvestoročnou tradíciou," radí odborníčka na módu.

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom >>>

Prečítajte si aj: