Slovensko smúti za Milanom Lasicom (†81) a pred domovskou scénou, Štúdiom L+S v Bratislave, preto vzniklo pietne miesto, kam prichádzajú priaznivci a fanúšikovia legendárneho herca, humoristu, speváka a textára, aby si položením kvetov, zapálením sviece a odkazom v kondolenčnej knihe uctili jeho pamiatku.

Zlá kombinácia - krátka sukňa i pamäť

Práve sem zamierila aj poslankyňa z klubu OĽaNO Romana Tabák. V bielej minisukni, krémovom tope a s kyticou v ruke však nevstúpila do priestorov hotela Tatra, kde sídli legendárne divadlo, ale k stojanovému popolníku. Pri ňom pohodila kvety a pridala zapálenú sviečku. Bývalá tenistka však zrejme zabudla, že jej sukňa je naozaj prikrátka na to, aby robila hlboké predklony. Autor videa, ktorý ju sprevádzal, ale aj náhodní svedkovia tak získali prehľad, akú spodnú bielizeň nosí pani poslankyňa.

Neskoro, sledovatelia boli šikovnejší!

Video sa síce nakrátko objavilo na jej profile, ale po chvíli odtiaľ zmizlo. Bolo však už neskoro, medzitým sa už dávno šírilo internetom.

Tomáš k nemu napísal: Toto je najvtipnejšie video na celom Instagrame. Romana Tabák položí kyticu k smetiaku a zapáli tam sviečku, až neskôr zistí, že L+S je vnútri. Mám pocit, že túto humornú scénu by ocenil aj Milan Lasica."

Viac foto nájdete TU ►►►►►

Hriechy minulosti

Nie všetci komentujúci však boli takí zhovievaví ako tento mladík. Mnohí poslaneckej elévke pripomenuli aj jej ďalšie „hriechy a perly". Napríklad, keď nahnevala Slovákov odchodom na dovolenku do Spojených arabských emirátov v čase, keď platili prísne opatrenia. Osviežili jej pamäť  aj historkou o čudnom správaní počas rozpravy k zákonu, o zvýšení cien za tabakové výrobky, keď sa pre problémy s rúškom vopchala pod rečnícky pult, kde sa nahlas smiala. Pamätná bola tiež jej reakcia počas odvolávania expremiéra Igora Matoviča. Na predkladateľa návrhu – podpredsedu strany Smer Juraja Blanára zareagovala „hlbokou" faktickou poznámkou:  blaaa, bla, bla, bla, blaaa… V súvislosti s posledným faux pas Romany Tabák pri popolníku pred Tatrou jej neprajníci odkazujú, aby svoje trápnosti začala spisovať a neskôr ich použila pri vydaní knihy.  

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom!

Anketa
Ako hodnotíte tento "výkon" poslankyne Tabák?

Na záver

Významný slovenský herec, spevák, humorista, textár, režisér a moderátor Milan Lasica († 81) zomrel na javisku, počas výročného koncertu orchestra Bratislava Hot Serenaders. Skolaboval po odspievaní  jednej z piesní a následnej kláňačke. Napriek obrovskej  snahe sa umelca nepodarilo oživiť.

Milan Lasica sa narodil 3. februára 1940 vo Zvolene v rodine bankového úradníka, rodina sa však čoskoro presťahovala do Bratislavy, Po absolvovaní gymnáziu začal študovať dramaturgiu a divadelné vedy na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Práve vtedy začala autorská spolupráca dvojice Lasica - Satinský.

Prečítajte si tiež: