Tmavovlasá Zuzana mala "vyárendované“ miesto na jednej strane vpredu, svetlovlasá Denisa zrkadlovo na druhej od šéfa Hlasu.

Sexi krásky

Obidve političky si musí každý všimnúť, aj keby nechcel, sú skrátka neprehliadnuteľné nielen svojím výzorom, ale najmä outfitmi. Rovnaké to bolo v uplynulých dňoch, keď sa konala ďalšia z konferencií pellegriniovcov. Mnohým neunikla už hneď pri príchode usmiata a dobre naladená dvojica poslankýň. Sakovej tmavé šaty, ktorých spodnú časť vpredu zakončovalo peplum (vysvetlila nám to módna stylistka Svetlana El Halawany), sa pri chôdzi vlnili a bolo z toho poriadne mini. Ak k tomu pridáme štíhle nohy poslankyne v čiernych pančuchách a lodičkách, musíme povedať, že najmä pánske osadenstvo z radov novinárov sa malo na čo pozerať.

Viac pekných fotografií nájdete v galérii ►►►

Anketa
Ktorý z outfitov političiek sa vám páči?

Samozrejme, Dolinková za svojou kolegyňou vôbec nezaostávala. Bola oblečená v obtiahnutých pletených minišatách, ktoré sú aktuálne veľmi trendové, zakončenie rukávov malými gombíkmi je mimoriadne zaujímavé. Na nohách mala politička hnedé čižmy, ktoré pokojne mohla nahradiť lodičkami.

Pozrite sa TU, ako zhodnotil outfity Denisy a Zuzany odborník na protokol ►►►