Bývalá playmate, modelka, podnikateľka, hlavná štátna radkyňa i asistentka niekdajšieho predsedu vlády Roberta Fica (57) bola v minulosti pri šéfovi Smeru neprehliadnuteľná.

V drahých luxusných kúskoch sa objavovala po jeho boku nielen na pracovných, ale aj súkromných akciách. Život na výslní sa pre ňu skončil vtedy, keď sa po vražde Jána Kuciaka vo februári 2018 prevalilo, že tmavovláska má prepojenie na talianskeho podnikateľa zo Zemplína Antonina Vadalu, ktorého meno istý čas skloňovali v súvislosti s vraždou novinára. Po tomto odhalení sa Trošková porúčala z funkcie štátnej radkyne.

Pomohla náhoda

V uplynulých dňoch fotograf Plus JEDEN DEŇ natrafil na Troškovú pri parkovaní auta v Petržalke. A nebolo to nikde inde ako pri bloku na Ulici Ondreja Štefanka, v ktorom má luxusný byt... Vystúpila z tmavej Hondy, ktorú už vlastní niekoľko rokov. Pôsobila veľmi obyčajne. Odborníčka na módu Svetlana El Halawany zhodnotila outfit Troškovej. "Neviem jednoznačne určiť, či ide o luxusné kúsky. Najskôr okuliare áno, ale zvyšok nie. Má oblečenú oversize popelínovú košeľu, rifle, v ruke kabelu shopperku a na nohách bežné tenisky."

Čudná reakcia

Zaujímavé bolo, že keď si všimla nášho fotografa, nezdekovala sa do útrob bloku, ale začala mu mávať. Čo sa zopakovalo niekoľkokrát. V niektorých momentoch sa dokonca zdalo, že chce podísť k jeho autu. Napokon si to zrejme rozmyslela. Chvíľu sa ešte „motala“ okolo svojho auta, otvorila kufor, ale nevykladala z neho, ako v minulosti bývalo u nej zvykom, obrovské nákupy, len niečo menšie. 

Viac aktuálnych FOTO Troškovej nájdete TU ►►►

Plat alebo "sponzor"

Mnohí, ktorí krásku poznajú, tvrdia, že z domu vychádza zriedkavo a návštevy u nej si tiež nepodávajú kľučku. Zisťovali sme, kde Trošková pracuje. „Buď robí niečo formou home office, alebo je bez práce a len ju niekto štedro sponzoruje,“ znejú úvahy susedov. Podľa všetkého si však rodená Púchovčanka nežije zle, keďže aj vzhľadom na náročné obdobie si dokázala udržať veľkorysý dvojposchodový mezonet s celkovou výmerou 143 m² a s obrovskou terasou (46 m²) s vírivkou a loggiou (8 m²).

Čítajte TU, ako Trošková prišla k drahému bytu ►►►