Na naše anketové otázky odpovedalo od 13. do 30. septembra až 7 364 čitateľov, 565 poštou, ostatní prostredníctvom webu pluska.sk.

SERIÁL NOVEMBER 1989: Príbehy, fakty, reportáže

Z našej ankety o novembri 1989 vyplynulo množstvo zaujímavých zistení. Podelíme sa o ne aj s vami. Takisto vám ponúkneme príbehy ľudí z novembra 1989, ich názory na porevolučné dianie, zaujímavosti z nežnej revolúcie aj porovnanie niekdajších a terajších čias.

Články na tému, ako vnímajú Slováci november 1989, nájdete už čoskoro každý deň v denníku Plus JEDEN DEŇ a na webe pluska.sk. Postupne sa budeme venovať jednotlivým oblastiam, na ktoré sme sa vás v ankete pýtali.

POŠLITE NÁM VAŠE FOTOGRAFIE!

Radi by sme zdokumentovali časy spred 30 rokov aj zaujímavými autentickými fotografiami. Pošlite nám svoje zábery z diskoték, kúpalísk, zväzáckych či pionierskych alebo odborárskych podujatí, prvomájových osláv, nákupov, dovoleniek - proste z činnosti, na ktorú spomínate či už v dobrom, alebo v zlom. Fotografie posielajte do 15. novembra aj s opisom, kto je na nej, v ktorom roku a kde vznikla. Každý deň uverejníme jednu vašu snímku s krátkym textom.

Posielať nám ich môžete mailom na adresu [email protected] alebo poštou na adresu redakcie: Plus JEDEN DEŇ, News and Media Holding, a.s., Bajkalská 19B Rosum, 832 15 Bratislava 3.

Tri najzaujímavejšie fotografie odmeníme balíčkom kníh.

Fotografiu s príbehom, ktorá prišla do redakcie ako prvá, nájdete na ďalšej strane.