Spoločnosť Lidl Slovenská republika informuje o stiahnutí produktu Mäkký syr z pasterizovaného kozieho mlieka s bielou plesňou na povrchu “Pilos“, 200 g, s dátumom spotreby: 26/09/2022, 29/09/2022 a 06/10/2022 s identifikačným označením výrobcu FR 79.299.001 CE, od dodávateľa Société Fromagère de Riblaire z trhu z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa.

FOTKY VÝROBKU SI POZRITE V »GALÉRII«

Časť výrobkov sa podarilo zadržať ešte v skladoch, no množstvo sa dostalo aj do predajní reťazca. Ostatných šarží a iných predávaných produktov sa táto výzva netýka.

Konzumácia mliečneho výrobku je nebezpečná, pretože môže obsahovať úlomky kovu, na čo upozornil výrobca. "Výrobok sťahujeme z trhu a to z dôvodu možnej prítomnosti cudzieho kovového predmetu vo výrobku. Zákazníci by preto mali venovať pozornosť tomuto oznamu a uvedený produkt nekonzumovať," uviedol reťazec.

Spoločnosť Société Fromagère de Riblaire sa ospravedlňuje za všetky vzniknuté nepríjemnosti. V prípade, že ste si spomenutý produkt zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne, pričom vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku.

Prečítajte si tiež: