Ešte stále môžete získať peniaze ako sprostredkovatelia. Ministerstvo financií (MF) SR sa rozhodlo vyjsť v ústrety ľuďom, ktorí si z rôznych dôvodov nestíhajú uplatniť svoj sprostredkovateľský bonus. Preto predĺžili pôvodný termín o 3 dni. Ako sprostredkovateľ sa bude možné na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk zaregistrovať nie do 15. ale až do 18. novembra. 

Čo sa udialo v poslednom kole očkovacej lotérie? Pozrite sa v »GALÉRII« 

Registrácia na uplatnenie sprostredkovateľského bonusu sa skončí 18. novembra 2021 o 8.00 h. „Nezabudnite preto využiť vašu šancu získať finančnú odmenu a zaregistrujte sa s kódom od očkovanej osoby na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk ešte dnes," zdôrazňuje rezort financií.    

„V prípade, ak ste zaočkovaná osoba a k dnešnému dňu vám nebol zaslaný kód pre sprostredkovateľský bonus, ale domnievate sa, že spĺňate zákonné podmienky na jeho pridelenie, kontaktujte s požiadavkou o preverenie technickú podporu na telefónnom čísle 048/43 17 222 alebo tak urobte prostredníctvom kontaktného formulára (www.financnasprava.sk/sk/kontakt/opytajte-sa-fs-ockovacia-lot)," dodalo MF SR.

Anketa
Dali ste sa zaočkovať proti covidu?

Ak nemá človek v systéme pre evidenciu očkovaných zapísané obe podané dávky vakcíny, MF SR ho nebude schopné overiť a prideliť mu kód pre sprostredkovateľský bonus. Na preverenie toho, či človek má v systéme zapísané obe dávky očkovacej látky, treba kontaktovať Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) alebo svojho lekára.

Kto môže o sprostredkovateľský bonus žiadať a KOĽKO € dostanete? Čítajte na ďalšej strane »»»