Holandský nepotravinový reťazec iba prednedávnom oznámil, že svoju predajňu otvorí aj v hladovej doline na juhu Slovenska, akou je Rimavská Sobota. Nová predajňa Actionu bude súčasťou priestorov Family centra. V poradí štvrtú predajňu otvoria aj v Topoľčanoch v nákupnom centre Jama.

„Naše prvé tri obchody na Slovensku sa tešia veľkej obľube, a preto sme radi, že dnes otvárame už štvrtú predajňu. Tentoraz predstavíme náš unikátny koncept obyvateľom Topoľčian a okolia. Zároveň pripravujeme ďalšie predajne naprieč regiónmi, ktoré otvoríme v priebehu nasledujúcich týždňov,“ povedal Petr Juliš, generálny riaditeľ Action na Slovensku a v Českej republike.

AKO VYZERAJÚ PREDAJNE ACTIONU A ČO VŠETKO V NICH KÚPITE? FOTO NÁJDETE >> V GALÉRII <<

Action má na Slovensku distribučné centrum už od roku 2021. Z blízkosti Bratislavy zásoboval rakúske a nemecké predajne, pričom od marca 2023 sa k nim postupne pridávajú aj tie slovenské. Reťazec zamestnáva 68 000 ľudí v 2 200 predajniach naprieč Európou. Len v rokoch 2021 a 2022 sa k tímu Action pridalo 5 750 nových zamestnancov. Obchod v Topoľčanoch s rozlohou 910 štvorcových metrov bude otvorený každý deň od 8.00 do 20.00.

Na snímke je generálny riaditeľ Actionu pre Česko a Slovensko Petr Juliš.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Na najväčšom pracovnom portáli Profesia sa už objavili aj prvé inzeráty na pozíciu vedúceho predajne a jeho zástupcov, ktorých hľadajú do oboch vyššie spomínaných miest. "Máte potrebné skúsenosti v maloobchode a chcete pracovať v skvelom tíme s príjemnými kolegami? Chcete dostať šancu v ďalšom raste v rámci úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá rozbieha svoju činnosť aj na Slovensku? Potom je funkcia v rámci manažmentu predajne v spoločnosti Action pre vás tou správnou voľbou," lákajú na pracovnú ponuku Slovákov. Zástupcovi ponúkajú plat od 1 250 eur v hrubom a rôzne benefity, ako sú zľavy na vybratý tovar či stravné lístky.

Prečítajte si tiež: