Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvorí svoj prvý obchod na strednom Slovensku. Bude sa nachádzať vo zvolenskom OC Klokan a pôjde o tretiu predajňu tohto reťazca od jeho vstupu na lokálny trh.

Obyvatelia a návštevníci Zvolena sa môžu tešiť na unikátnu ponuku 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za tie najnižšie ceny. V predajniach Action zákazníci nájdu vždy prekvapivý sortiment – 150 produktov sa každý týždeň obmieňa. Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

„Za menej než mesiac otvárame na Slovensku už tretí obchod, tentoraz v samotnom srdci krajiny. Naše prvé dve predajne sa tešia veľkej obľube Bratislavčanov, a preto sme radi, že koncept Action predstavíme tiež Zvolenčanom a ďalším obyvateľom regiónu. V nasledujúcich mesiacoch sa Slováci môžu tešiť na nové predajne naprieč krajinou,“ povedal Petr Juliš, generálny riaditeľ Action na Slovensku a v Českej republike.

Prečítajte si tiež: