Po trojročnom čakaní je to konečne tu. Zástupcovia developera, ktorí v týchto dňoch ukončujú megastavbu rozšírenia nákupného centra Eurovea spolu s prvým slovenským mrakodrapom Eurovea Tower, oznámili, že otvorenie vyše 320 prevádzok je naplánované na máj. Medzi obchodmi sú aj také, ktoré ešte na Slovensku nemáme. Jedným z nich je obľúbená značka s lacným oblečením Primark.

FOTKY Z OBCHODU SI POZRITE V »GALÉRII«

Módna značka vznikla pred 50 rokmi v Dubline. Dnes má takmer 400 pobočiek po celej Európe a Amerike. Doteraz za touto predajňou museli Slováci cestovať do Viedne, Brna či Prahy. Čoskoro k nim pribudne aj Bratislava.

Predajňu na ploche 3 660 štvorcových metrov otvoria v rozšírení nákupného centra Eurovea 2. Značka je symbolom takzvanej fast fashion, teda lacnejšieho rýchloobrátkového tovaru. Tričká či tielka tam preto kúpite do päť eur, ultralacné budú aj tričká, nohavice a módne doplnky.

"Prebieha kolaudácia 'shoppingu', táto časť by sa mala otvárať v máji. Eurovea 2 sa tak prepojí s Eurovea 1 obchodnou a podzemnou parkovacou časťou a vytvorí sa jeden celok," povedal pre médiá projektový manažér spoločnosti Ľuboš Kaštan. Návštevníkov určite poteší aj rozšírenie promenády, ktorá bude predĺžená až po Most Apollo.

REŤAZEC ACTION OTVORÍ ZAJTRA TRETIU PREDAJŇU NA SLOVENSKU! V KTOROM MESTE? Dozviete sa na ďalšej strane »»»