Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
EBE 14 Moskva - Na snímke vpravo ruský prezident Vladimir Putin a vľavo čínsky prezident  Si Ťin-pching počas stretnutia v Kremli v Moskve 20. marca 2023. FOTO TASR/AP


Chinese President Xi Jinping and Russian President Vladimir Putin pose for a photo during their meeting at the Kremlin in Moscow, Russia, Monday, March 20, 2023. (Sergei Karpukhin, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)
KK29 Kyjev - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj hovorí počas tlačovej konferencie k prvému výročiu ruslek invázii na Ukrajine, 24. februára 2023 v Kyjeve. FOTO TASR/AP
Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy speaks during his press conference on the occasion of the Russia Ukraine war one year anniversary in Kyiv, Ukraine, Friday, Feb. 24, 2023. (AP Photo/Efrem Lukatsky)
Ruský prezident Vladimir Putin
Putin privítal Si Ťin-pchinga, v Kremli 20. marca 2023.
Nový český prezident Petr Pavel
Ruský prezident Vladimir Putin.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj hovorí počas tlačovej konferencie k prvému výročiu ruskej invázie na Ukrajine, 24. februára 2023 v Kyjeve.
Problémy spojené s dovozom lacného ukrajinského obilia chce predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) riešiť kontrolou bezcolnej zóny.
Vydanie medzinárodného zatykača na ruského prezidenta Vladimira Putina bude mať negatívne dôsledky a len predĺži vojnu na Ukrajine. Na nedeľňajšej tlačovej konferencii v Belehrad to podľa agentúry AP uviedol srbský prezident Aleksandar Vučič.
Ruský prezident Vladimir Putin reční počas zasadnutia Rady generálnej prokuratúry v Moskve v Rusku v stredu 15. marca 2023.
Na videosnímke zverejnenej v nedeľu 19. marca 2023, ruský prezident Vladimir Putin sa rozpráva s miestnymi obyvateľmi počas návštevy Mariupola na Ukrajine. Šéf Kremľa Vladimir Putin navštívil okupovaný Mariupol. Stalo sa tak skoro rok po tom, ako Moskva deklarovala dobytie tohto strategicky významného prístavného mesta na juhu Ukrajiny.
Na videosnímke zverejnenej v nedeľu 19. marca 2023, ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a podpredseda ruskej vlády Marat Chusnullin počas návštevy Mariupola na Ukrajine.
Volodymyr Zelenskyj, Bašár Asad
Ruský prezident Vladimir Putin v čiernomorskom prístavnom meste Sevastopol na Kryme 18. marca 2023.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.