Tip na článok
Tip na článok
Za rok zdraželi potraviny o 2,1 %.
Fajčiari si za škatuľku cigariet opäť priplatia.
Veľké porovnanie platov
Q
Hľadanie brigády na leto.
Majitelia rodinných domov môžu na ich kompletné zateplenie získať od štátu príspevok do výšky 8800 eur.
REGIÓNY: VOLKSWAGEN SLOVAKIA
Cesty druhých tried tvoria na Slovensku asi pätinu cestnej siete, je ich približne 3 6000 km. Za jazdu po nich neplatíme. Po novom to už samozrejmosťou byť nemusí. Mýto sa má začať platiť za stovky nových komunikácií.
Minister práce Milan Krajniak chce zvýšiť príspevok, ktorý sa roky nemenil.
Na snímke zľava štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Martin Klus (SaS) a predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie po prílete z Bruselu o dohode dosiahnutej na doposiaľ najdlhšom rokovaní Európskej rady v Bratislave 21. júla 2020.  Lídri EÚ dosiahli na mimoriadnom summite v Bruseli v utorok nadránom dohodu o záchrannom balíku pre ekonomiky po pandémii koronavírusu a o rozpočte Únie na obdobie rokov 2021-2027 - v bezprecedentnej celkov
Obrovský balík 40 miliárd pre Slovensko: Takto sa budú deliť peniaze!
Vláda rozhodla o 13. dôchodkoch: Vyplatia ich ešte tento rok, pozrite na tie sumy!
Zdaniť treba všetko, a to aj prepitné. Takýto prístup sa nepáči čašníkom, majiteľom reštaurácií či kaviarní a najnovšie ani poslancom koaličného Sme rodina.
Návrh zákona z dielne ministerstva práce by mal priniesť zaujímavú zmenu. Okrem druhého a tretieho piliera plánujú na Slovensku zaviesť novú formu sporenia na dôchodok, a to osobný dôchodkový produkt.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.