Tip na článok
Tip na článok
Nadia Bryan s manželom Mikom a synom Jakom.
Sparta - Plzen.
Ilustračná snímka.
Reche Caldwell v popredí.
Lgendárny boxer Curtis Cokes.
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Romana Hudecová.
Slovenský volejbalový reprezentant Filip Gavenda.
Rodina Sharpovcov.
Aleksandar Prijovič
KK7 Paríž - Na snímke logo na letné olympijské hry 2024 v Paríži počas ceremoniálu 21. októbra 2019 v Paríži. FOTO TASR/AP
Paris 2024 Olympic logo is displayed on a screen during a ceremony, in Paris, Monday, Oct. 21, 2019. (AP Photo/Thibault Camus)
Loď pláva vedľa vysvietených olympijských kruhoch počas ceremoniálu pri príležitosti šiestich mesiacov do začiatia letných olympijských hier v Tokiu, 24. januára 2020 v Tokiu. FOTO TASR/AP
Vanessa Bryantová, vdova po zosnulom slávnom americkom basketbalistovi Kobem Bryantovi, podala v pondelok žalobu na spoločnosť Island Express Helicopters Inc. Tá vlastnila a prevádzkovala vrtuľník, v ktorom pri havárii minulý mesiac zahynul 41-ročný legendárny športovec a spoločná 13-ročná dcéra manželov Gianna.
Bieloruský prezident Alexander Lukašenko by chcel v budúcnosti v spolupráci s Ruskom a Ukrajinou usporiadať olympijské hry.
Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová postúpili na turnaji World Tour Finals v Ríme zo základnej B-skupiny do play off.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.