Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok

Kvízy KVÍZ Viete, ktorý okres označujú značky na autách? OTESTUJTE SA!

Viete podľa EČV, z ktorého okresu je vozidlo?
Foto: milan.adamek

29.1. 19:00 Aj keď tento rok začínajú vydávať nové EČV, na ktorých už nebude označenie okresu, stále sú v platnosti pôvodné, ktoré napovedia, odkiaľ auto je. Dokážete sa v nich zorientovať? Otestujte sa!

Do rakúskej nemocnice v Hainburgu mieri za ošetrením čoraz viac Slovákov. Kvalitnejšie služby vyuzívajú najmä rodiace ženy.

1/10 Ktorý okres označuje SC?

Okrem tradičných modelov eviduje slovenské zastúpenie automobilky vysoký záujem aj o elektrické modely. Svedčí o tom i fakt, že plne elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV je v SR najpredávanejším elektromobilom za uplynulý rok s počtom 211 dodaných vozidiel a s 15% podielom v segmente.

2/10 Ktorému okresu patrí značka SK?

Foto: Matej Kalina, ŠKODA AUTO
Značka ŠKODA na Slovensku prišla s programom certifikovaných a preverených vozidiel ŠKODA Plus, vďaka ktorému sa zákazníci dostanú k jazdeným vozidlám v overenom stave a s garantovaným počtom kilometrov oveľa rýchlejšie

3/10 Ktorý okres má značku TS?

Auto určené pre vzrušenie a pôžitok zo športovej jazdy. A áno, aj na tvorbu rekordov.

4/10 Ktorý okres skrýva značka TC?

Foto: ŠKODA AUTO, Auto Bild
Útvar zásahovej jednotky a kynológie Mestskej polície v Bratislave získal do svojho vozového parku novú posilu. Terénne auto Toyota Hilux, ktoré je vybavené pre zásah v sťažených podmienkach.

5/10 Ktorý okres má značku TR?

Renaut Mégane E-TECH

6/10 Ktorý okres nájdete za značkou PK?

Foto: MATEJ KALINA, Auto Bild
WA 38 archív Zwickau - Na archívnej snímke zo 17. marca 2021 nové elektromobily sú na parkovisku závodu nemeckej automobilky Volkswagen v nemeckom meste Zwickau. Predaj nových áut v Nemecku minulý rok mierne vzrástol po dvoch rokoch výrazných poklesov, ktoré spôsobili pandémia nového koronavírusu a problémy v dodávateľských reťazcoch. Ukázali to v stredu 4. januára 2023 údaje Spolkového úradu pre motorové vozidlá (Kraftfahrt-Bundesamt, KBA). FOTO TASR/DPA

ARCHIV - 17.03.2021, Sachsen, Zwickau:

7/10 Ktorý okres má značku BR?

Kreatívny vodič sa opäť vynašiel.

8/10 Ktorý okres je za značkou KK?

Foto: Jan Woitas, Facebook/ HAKA
Lyžiarske stredisko Strednica v obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami v okrese Poprad často vyhľadávajú rodiny s deťmi aj zo vzdialenejších miest Slovenska. Na poloprázdnom parkovisku boli autá z rôznych okresov Slovenska viaceré mali EVČ zo Žilinského i Banskobystrického kraja, no parkovali tu aj autá s ukrajinskými EVČ. V Ždiari 10. marca 2022. FOTO TASR – Milan Kapusta

9/10 Ktorý okres nájdete pod značkou SL?

Do rakúskej nemocnice v Hainburgu mieri za ošetrením čoraz viac Slovákov. Kvalitnejšie služby vyuzívajú najmä rodiace ženy.

10/10 Ktorý okres označuje značka SI?

Foto: Milan Kapusta, Matej Kalina
Hrať znova Pochváľ sa výsledkom Ďalšie kvízy

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.