Žena zviedla mladého muža, vyzliekol sa pred ňou: Teraz ho vydiera, nachytala ho volavka?
12. 2. 2025, 16:00

Zdroj: fb PZ SR
Tridsaťročný muž sa stal obeťou internetového vydierania! Na sociálnej sieti mu napísala neznáma žena, ktorá ho presvedčila na videohovor so sexuálnym podtónom. Krátko nato od neho začala žiadať peniaze, inak hrozila zverejnením intímnych záberov. Je možné, že práve tie má teraz v rukách nejaká podvodnícka skupina.
Zdroj: Tip čitateľa
Zdroj: Tip čitateľa
Zdroj: Tip čitateľa
Galéria k článku
Informuje o tom portál tvnoviny.sk. Všetko sa začalo bežnou konverzáciou, ktorá však rýchlo nabrala erotický podtón. Žena sa spýtala, či má rád sex, a navrhla mu videohovor. On súhlasil, netušil však, že sa stal obeťou podvodu. Spočiatku všetko prebiehalo ako chcel, žena sa pred ním vyzliekla a on urobil to isté.
Tvrdí, že na videu videl tú istú osobu, ktorej fotky boli na internete, no jej hlas nepočul – komunikovala s ním totiž výhradne cez písané správy. Po hovore ho však začala vydierať. Spočiatku od neho žiadala vyše 16-tisíc eur, neskôr sumu znížila na 3500 eur a napokon navrhla pravidelné platby.
Zdroj: Tip čitateľa
Zásah policajných zložiek v obci Jelenec.
Správy boli písané v zlom slovenskom jazyku, zrejme cez prekladač, a telefónne číslo patrilo do afrického Pobrežia Slonoviny. Muž nezaplatil a internetové účty zablokoval. Kde však skončilo jeho chúlostivé video, netuší.
Podvodnícka skupina?
Muža kontaktovala údajná kaderníčka z Handlovej. Pri preverovaní jej profilu sa však ukázalo, že na sociálnej sieti existujú minimálne tri rovnaké profily, pričom každý používa iné fotografie. Všetky boli založené len pred pár dňami.