Nebohý Patrik Regec (†32) z Prešova bol nádejným hudobníkom. K tomuto druhu umenia ho ťahalo od detstva. "Ešte na základnej škole si založil punk - rockovú kapelu. Hrával dokonca aj vo folklórnych súboroch. V ostatných rokoch pôsobil v punkovej kapele Varovný signál, ktorá sa však v ostatnom období odmlčala," spomínajú na neho jeho známi.

V ostatnom čase nemal príliš dobré obdobie. "Rozviedla sa s ním jeho manželka a to ho zložilo, veľmi zle to znášal," prezradil jeho kamarát. 

Patrik pracoval ako CNC operátor, v minulosti vypomáhal v obchodnom centre, živil sa aj ako donáškár. Aké šokujúce skutočnosti o ňom prezradii jeho kamaráti. Čítajte v popise fotky v GALÉRII tu. 

Banskobystrická polícia zisťuje presnú príčinu jeho úmrtia a začala v tomto prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Ako presne mladý hudobník zomrel je zatiaľ záhadou. Ležal na zadnom sedadle malého červeného auta zaparkovaného v rade na parkovisku pred panelákom. Ľudia z okolia si ho všimli už pred niekoľkými dňami. "Videl som to auto tu asi týždeň, boli tu dvaja - traja chlapi pri ňom," vypovedal svedok.

Čo sa stalo? Prečítajte si na ďalšej strane.