Najnovšie prepisy komunikácie z aplikácie Threema, ktorú zverejnil Denník N naznačujú, že Kočner mal pod palcom aj sudcov z iných miest Slovenska.

Adrián Pažúr riadi Okresný súd Košice II od roku 2011 a v októbri tohto roka ho vo funkcii potvrdil aj minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd), pretože sa o funkciu uchádzal ako jediný. Rozhodoval v kauze Unipharma, v ktorej chcel Marian Kočner najväčšieho slovenského distribútora liekov obrať o 45 miliónov eur.

Pažúr dal majetok firme Unipharma zablokovať a spolu s krajským súdom odmietali toto zablokovanie zrušiť. Stalo sa tak až po dvoch rokoch v decembri 2017, kedy súd uznal, že Unipharma s prípadom nič nemá. Odblokovaniu sa Pažúr spolu s aj košickým krajským súdom bránili. Pár dní pred tým, ako uznesenie zrušil, napísal o o prípade nebohý novinár Ján Kuciak.  

Kočner o zrušení písal Zsuzsovej: „Ku..a, tak som rozzúrený na tie Košice… 2 roky roboty.“ Kočner si o Pažúrovi písal aj s podnikateľom Mariánom Sisákom. „Mení často názor,“ písal Sisák Kočnerovi. „Hm. Presne to mi urobil. 2 roky hral na moju stranu a potom ma odj…l,“ odpísal mu Kočner. „Ado je nevyspytateľný,“ súhlasil Sisák.