Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Vodiči, POZOR: Diaľnica D1 bude onedlho na TOMTO úseku úplne uzavretá!

Na snímke uzavretá diaľnica D1 v smere z Trnavy do Bratislavy

Zdroj: Lukáš Grinaj

Reklama
Logo Plus JEDEN DEŇLogo Plus JEDEN DEŇ
Logo Plus JEDEN DEŇLogo Plus JEDEN DEŇ

Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na dôležité dopravné obmedzenie, spočívajúce v uzávierke diaľnice D1 v smere do Trnavy od križovatky Zlaté Piesky po križovatku Senec a diaľničnej vetvy z D4 na D1 (Jarovce – Trnava).

V piatok (25.04.2025) o 18.00 hod. sa uzatvorí diaľničná vetva z D4 na D1 (Jarovce – Trnava). Uzávierka diaľnice D1 začne rovnako v piatok o 20.00 hod. a jej ukončenie je naplánované na nedeľu (27.04.2025) v nočných hodinách.

Obchádzková trasa bude vedená po štátnej ceste I/61 (Stará Senecká cesta) okolo Ivanky pri Dunaji a ďalej po št. ceste II/503 naspäť na diaľnicu D1, keďže výjazd z Bernolákova na D1 smer Triblavina bude rovnako uzavretý.

Doprava bude v uvedených úsekoch usmerňovaná príslušným dopravným značením. Vodičov v tejto súvislosti vyzývame, aby zvýšili svoju opatrnosť pri prejazde týmto úsekom a riadili sa pokynmi polície.

V prípade nepriaznivého počasia sa uzávierky budú musieť posunúť na iný termín.

Anketa

Ako ovplyvní plánovaná uzávierka diaľnice D1 vašu cestu tento víkend?

Hlasovanie bolo ukončené

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    ROZSIAHLE KOLÓNY NA BRATISLAVSKOM OBCHVATE: DIAĽNICA D1

    Vyberáme pre vás niečo PLUS