Po tom, čo polícia zverejnila smutnú správu o úmrtí mladej ženy, ktorá sa pri Novom Meste nad Váhom zrazila s prodiidúcim autom, sa internetom začalo šíriť video spred mesiaca, ktoré natočil neznámy vodič. Na ňom môžeme vidieť, ako sa takmer zrazil s autom, ktoré oproti prebiehalo iné vozidlo a následne vyletelo z cesty. Podľa dostupných informácií má ísť o rovnaké vozidlo s rovnakou ŠPZ, ktoré malo včera vo večerných hodinách spôsobiť fatálnu dopravnú nehodu.

TENTO ROK V JÚLI ČELNE VRAZIL DO SVOJEJ EXPARTNERKY PODNIKATEĽ Z REVÚCEJ. FOTOGRAFIE Z HROZIVEJ UDALOSTI SI POZRITE V GALÉRII:

VIDEO SI POZRITE NIŽŠIE:

"Úprimnú sústrasť. Ak dobre vidím, je to rovnaká ŠPZ. Bohužiaľ, keď slečna takto jazdila, nemohlo to dopadnúť inak. Smutné...," napísal k policajnej správe na sociálnej sieti Lukáš a pripojil aj spomínané video. Pridal sa aj Michal: "Tá vodička lietala stále ako na okruhu a už viackrát vyletela z cesty... Nuž, tak dlho sa chodí s džbánom po vodu... Aspoň nikoho iného nezabila. Niekto dole dal odkaz aj na jej predošlé videá, čo si ľudia nakrútili ako chodievala."

DESIVÉ FOTOGRAFIE Z MIESTA NEHODY SI POZRITE VO FOTOGALÉRII:

Video zdieľal na sociálnej sieti v skupine Dopravný servis - okres Piešťany a okolie 20. októbra Rado s odkazom: "Dnes v Borovciach... Rád by som sa milej staršej pani osobne poďakoval za zdvihnutie tlaku a odjazd z miesta...". Ten vtedy vodičku označil za "staršiu pani". "Videla som to video. Ale v popise píšu, že vtedy šoférovala staršia pani, ale pri nehode zomrelo 25 ročné dievča. Čiže auto môže byť totožné, ale vodička nie," napísala Sylvia. Autor videa sa však mal neskôr vyjadriť, že v danom šoku "sa mu vodička v aute zdala ako staršia".

Čo presne sa v stredu stalo, si prečítajte na ďalšej strane: