November je podľa numerologického hľadiska karmickým mesiacom, najmä od 18.00 do 24.00 hod. Štvrtok 24. 11. nebol výnimkou.

Všetko so všetkým súvisí

"Takmer už 3 roky sme denne pod vplyvom negatívnych správ – najskôr útočil covid, vyšší level strachu priniesla vojna u susedov a všetko to zaklincovala vysoká inflácia, zdražovanie a nedostatok energií," vysvetľuje Daniela Paculíková z vesti.sk. Dodáva, že nadchádzajúca zima s výzvami politikov na šetrenie, s perspektívou biedy, hladu, zimy a chorôb sa deje nie v niektorej zo zbedačených krajín, ale vo vzdelanej Európe.

"V mnohých rodinách neostávajú peniaze na iné dôležité veci, napríklad výmenu starého elektrospotrebiča či rozvodov... Tento trend neustúpi a tragédií bude pribúdať. December síce prinesie isté uvoľnenie, ale zlepšenie príde až v apríli 2023," spomenie aj pozitívnu drobnosť.

Pozor na geopatogénne zóny!

Veštkyňa vysvetľuje, že Zem obklopuje energomagnetické pole. "Ak je jeho celistvosť porušená, dochádza k rozladeniu, na čo živé organizmy reagujú. Anomálie alebo dračie žily či geopatogénne zóny (GPZ) môžu tvoriť močiare, podzemné vodné prúdy, tektonické zlomy i civilizačné výtvory – inžinierske siete, železobetónové stavby alebo rôzne architektonické diela a stavby," prízvukuje Daniela. V dávnej minulosti na týchto miestach, ale ani na cintorínoch sa obydlia nesmeli stavať.

Anketa
Dokázali by ste bývať v bloku, ktorý postavia na mieste nešťastia (Mukačevská)?

Citlivosť zvierat

Naši predkovia pri výbere vhodného miesta na budovanie používali zvieratá - mačky, hmyz – najmä mravce, hady, straky, toto živočíšstvo vyhľadáva negatívne GPZ. Na človeka však majú negatívne účinky. Prejaví sa to nepohodou, zabúdaním, neprimeranými reakciami a pri dlhodobom pôsobení aj zhoršeným zdravotným stavom.

Viac foto nájdete TU >>>

Bez povier...

Veštkyňa odporúča Prešovčanom, aby neverili poverám, ale zmerali si geopatogénne zóny. V lokalitách s ich enormným množstvom napríklad (križovatky) je určite potrebná harmonizácia vonkajšieho prostredia, čím sa zákonite zníži počet tragických udalostí, dopravných nehôd či dokonca vrážd. "Základom zdravého života je harmónia človeka s prostredím, preto rozhodne neodporúčam na mieste výbuchu plynu na Mukačevskej znovu postaviť bytový dom. Náhody jednoducho neexistujú a ani sa nedejú," znie dôrazné varovanie Daniely Paculíkovej.

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom >>>

Prečítajte si aj: