Natália sa stratila ešte 4. augusta, o deň neskôr po nej vyhlásili pátranie a desiatky ľudí ju začali hľadať. V osudný deň, keď sa stratila, videli mladú ženu veslovať na malej nafukovacej loďke smerom z rekreačného strediska Dobrá na Evu, do stredu vodnej nádrže. O pár desiatok minút už registrovali iba prázdne plavidlo.

Osobné veci našli pri vode pod bývalou chatou Veterán ulica Surfistická pri vode.

Foto krásnej Natálie TU

Po mladej žene, športovkyni a potápačke, odvtedy pátrali márne. Až prišiel piatok a popoludní voda priplavila jej telo. Pre očitých svedkov to bol hrôzostrašný pohľad. „Mŕtvola mala o nohu drôtom priviazané závažie,“ prezradil jeden z nich.

Nevládne ľudské telo v ružovom tričku a kraťasoch plávajúce na hladine Domaše neďaleko Trepeckého kostolíka zazreli lodníci z výletnej lode Bohemia. Na miesto ihneď privolali políciu aj hasičov. 

Pozrite si fotografie zo zásahu hasičov v GALÉRII tu.

 O Natáliinej identifikácii informovala prešovská krajská polícia na sociálnej sieti."Obhliadajúci lekár na mieste konštatoval smrť, nezistil známky násilného charakteru, avšak cudzie zavinenie na mieste nevylúčil. Presná príčina smrti bude známa po vykonaní pitvy," prezradila polícia. Vo veci okamžite začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Postupne vychádzajú na povrch aj detaily smrti. Natália mala drôtom o nohu priviazené vedro. Podľa očitých svedkov  v ňom bola sadra. Tú dokonca našli aj na brehu pri jej šatách. Ďalšie podrobnosti, ktoré vyrážajú dych, odhalili kamery umiestnené na brehu Domaše. Posledné minúty jej života vyvolávajú hrôzu. Viac čítajte v popise fotky v GALÉRII tu. 

Ešte šokujúcejšie vyznieva vyjadrenie kamaráta utopenej, ktorý opísal, s čím sa mladá žena trápila a aké trýznivé myšlienky jej mátali hlavou. Jeho šokujúce slová si prečítajte v popise fotky v GALÉRII. 

Natália študovala na fakulte športu šport a zdravie. Pred rokmi na sociálnej sieti mala údajne zverejňovať rôzne okultné symboly. Jej vášňou sa stali kone a jazdenie. 

Prečítajte si tiež: