Veštkyňa netají, že veľmi ťažko sa jej vyjadruje k tragédiám mladých - aj preto, že sama je matkou a vie sa vžiť do pocitov rodičov. 

Šnúru tragédií začala v piatok  o 17.20 h vážna dopravná nehoda v katastri mesta Sečovce v Trebišovskom okrese. O život pri nej po čelnom náraze prišiel košický hokejista Rasťo († 45) a jeho spolujazdkyňa Mariana (36) sa ťažko zranila.

O necelé dve hodiny sa utopili vo vodách Zemplínskej šíravy dvaja futbalisti Erik (†20) a Janko (†20) zo Spišskej Belej. 

Vplyv energií

Gina tvrdí, že aj kvôli situácii s koronavírusom menia sa teraz celosvetovo energie. Nechcela však zachádzať do detailov, ktoré sú podľa jej slov pre bežného smrteľníka aj tak sci-fi.

"Piatok bol mimoriadne náročný, čo sa týka psychickej záťaže a nepozornosti. V sobotu zasa ma neskutočne bolela hlava, hoci to u mňa nebýva zvykom," hovorí veštkyňa.

Gina Kaiserová. Osud športovcov sa naplnil.
Gina Kaiserová. Osud športovcov sa naplnil.
Zdroj: Matúš Lago

 

Pravda ukrytá v kartách

Potom vybrala karty. Po krátkom pohľade tvrdí, že v prípade všetkých troch športovcov jej stále vyskakuje karta Neúspech a obavy. "Signalizuje nepozornosť a omyl, je spojená s ľudskou chybou. Tí ľudia žonglovali so svojim osudom až tak, že neraz zvládli kritické situácie a vybŕdnutie z nich, doslova s odretými ušami," vysvetľuje Gina.

"Ďalšia karta, ktorá sa mi tu ukazuje je Smrť. Nemá však nič spoločné s fyzickou smrťou. Je symbolom transformácie, konca starého a začiatok nového. Som si istá že všetci v minulosti, aj nedávnej, mali už nejaké výstrahy. Napríklad kolízie, zažili nejaké hraničné situácie. Tie boli pomyselným zdvihnutým varovným prstom... Mali to skrátka všetci traja vpísané v osude, tam sa s tým naozaj nedá už nič urobiť,"poznamená zamyslene.

Futbalisti

Dozvieme sa, že v prípade dvoch mladíkov sa všetko dialo pod dozorom anjela strážneho. "A hoci to znie nepochopiteľne, ale karty mi ukazujú, že tieto dve mladé duše tragédiou sa vyhli ťažkým a dramatickým životným situáciám,"spomenie zvláštne súvislosti medzi nebom a zemou.

Motorkár

V prípade motocyklistu a jeho partnerky, Gine neustále vychádzalo, že nemali v daný deň nikam ísť. "Mali stabilný program, urobili však niečo, čo nebolo v pláne a vybrali sa dokonca inou cestou ako mali. Potvrdilo sa, čo zvykla hovoriť moja babka. Kde máš hlavu skloniť, tam ťa nohy donesú!" spomenula starú múdrosť.

Chlapci boli vynikajúci futbalisti hrali za miestny futbalový klub.
Chlapci boli vynikajúci futbalisti hrali za miestny futbalový klub.
Zdroj: MŠK Savoj

 

Prečo zomierali športovci?

Veštkyni pri hľadaní odpovede na túto otázku stále bola v popredí karta Kráľovná kotúčov. "Je spojená so starostlivosťou o telo, čo je doména práve športovcov. Títo traja však nevyužili ponúkanú možnosť riešiť veci komplexne. Dvojica videla čln a povedala si, že bude zábava. To, že nevedia plávať nijako neriešili a nedomysleli. Motorkár zasa nepredvídal, že vodič niektorého z áut z kolóny pred ním sa rozhodne odbočovať," konštatuje populárna veštkyňa.

Slovo na záver

Karta Božie plány, ktorá sa jej objavovala u všetkých troch nešťastníkov znamená podľa nej, že v ich osude bolo napísané, že koleso života (v zmysle raz si hore inokedy dole) sa naplnilo. "Mali to dané karmicky. Rovnako to potvrdzuje karta Svet, ktorá predstavuje ženu, ktorá drží v ruke zväzok spretrhaných reťazí a napokon aj karta Vysoký kňaz, ktorá je symbolom že ich duše už boli nachystané na druhú stranu, nebolo im dané ísť ďalej," uzavrela veštenie Gina.

Viac foto TU

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom!

Anketa
Zvyknete si dávať veštiť osud od kartárov alebo veštíc?
  • 6%
  • 78%
  • 9%
  • 4%
  • 2%
  • 1%

Mohlo by vás zaujímať: