Všetko sa začalo v roku 2008 vo Veľkej Británii. V osudnú noc o druhej ráno zobudil v byte v Gloucesteri svoju 20-ročnú tehotnú priateľku Natashu s tým, že sa niekto skrýva pod posteľou. V domnení, že Natasha si naň najala vraha, zapol karbobrúsku a vyhrážal sa, že jej podreže krk. „Polícia prišla na miesto o 3:05, v tom čase rozbil páchateľ okno a so svojou priateľkou sa zavrel do skrine,“ informoval vtedy Julian Kesner, miestny prokurátor.

Z komunikácie medzi Pavlišinom a zasahujúcou políciou vyplývalo, že má v ruke zbraň a priateľke tlačí do chrbta kovovú trubicu.

Polícia prosí verejnosť pri pátraní po nebezpečnom Slovákovi, Petrovi Pavlišinovi.
Zdroj: archív

FOTO NATASHE si pozrite v >GALÉRII<

„Bola to stresujúca, nebezpečná a ťažká situácia. Natasha sa bála o svoj, aj o život ich nenarodeného dieťaťa,“ dodal Kesner.

Na miesto krátko po štvrtej ráno prišli aj vyjednávači. V tom čase začal Slovák Peter partnerku škrtiť a polícia tak musela použiť elektrošoky. „Správal sa ako zviera, piati policajti sa ho snažili ovládnuť, no dva zásahy elektrošokon nestačili a pristúpili tak k ďalším dvom,“ opísal situáciu miestny prokurátor. Pavlišina zatkli o tri štvrte na päť.

Muž VYČÍŇAL aj v rodnej obci! ČO sa stalo zistíte na DRUHEJ STRANE >>>