Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

NOVÉ DETAILY o strašnej tragédii v Petržalke! Súrodenci, ktorí vypadli z okna, pochádzali z...

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    V Petržalke vyskočili z okna dvaja ľudia! V byte našli MŔTVE dieťa
    Reklama

    Tragédiu, ktorá postihla Slovensko v nedeľu 19.3. v Petržalke, si mnohí z nás nevedia vysvetliť. Čo konkrétne sa v inkriminovanom byte stalo?

    Policajtom trvalo takmer 5 hodín, pokiaľ našli byt, v ktorom sa strašný incident udial. Z okna najprv vypadol 27-ročný Marek. Tým to však neskončilo. Neskôr z okna vypadla aj jeho 39-ročná sestra Michaela.

    Keď sa polícii podarilo po dlhých hodinách lokalizovať byt, v jeho útrobách objavili strašný nález. Na zemi ležalo telo iba 9-ročného chlapca bez známok života.

    Podľa informácii, ktoré priniesol Nový čas, majú súrodenci pochádzať z z uznávanej lekárskej rodiny. Ich otec je svetovo uznávaným neurológom, ktorý prispel aj k inovácii liečby známej civilizačnej choroby.

    Súrodenci rovnako pôsobili v zdravotníctve. Marek síce prácu často menil, no Michaela bola obľúbenou psychologičkou a synčeka vychovávala sama.

    Čo sa v osudný deň udialo na piatom poschodí v byte na petržalskom sídlisku, je nejasné. Polícia prípad stále vyšetruje.

    Prečítajte si tiež:

    Vyberáme pre vás niečo PLUS