V osudný pondelok večer ich bez známok života našiel ich 18-ročný syn, ktorý sa zo školy vrátil domov autobusom. Na miesto okamžite smerovali banskobystrickí kriminalisti, ktorí miesto zabezpečili a riadne zadokumentovali. Partneri žili v peknom novom domčeku a v Boľkovskej osade nežili veľmi dlho.

“Pravdepodobne boli obaja usmrtení strelnou zbraňou, on mal zastreliť ju a následne seba. Strašne na ňu žiarlil. Je to niečo hrozné, hotová katastrofa,” povedal nám domáci, ktorý pár dobre poznal s tým, že dôvodom mali byť partnerské problémy. “Bol veľmi pracovitý, sám postavil tento dom, kde bývali. Ona bola výborná pekárka, piekla doma. Takto prišli ich deti naraz o obidvoch rodičov. Strašné,” dodal.

K PODOBNEJ TRAGÉDII DOŠLO TENTO ROK AJ V DUBNICI NAD VÁHOM. VIAC INFO VO FOTOGALÉRII:

Hroznej tragédii nedokázal uveriť ani starší sused, ktorý býva hneď oproti. “Čo vám poviem, sme veľmi smutní. Nemalo sa to stať, je to úplná hlúposť “vyriešiť” takto nejaký problém. Poznal som ich ako kamarátov, dobrých ľudí. Nebývali tu dlho,” poznamenal zronený sused.

"Všetky ďalšie podrobnosti, ako aj okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania, preto nateraz nebudeme poskytovať žiadne ďalšie informácie," informovala polícia.