Mikuláš Černák v rozhovore pre topky.sk sa okrem iného priznal, že volil OĽaNO. Svoju dôveru im zveril práve preto, že pred voľbami deklarovali zmenu. Černák sa tak netají tým, že Matovičovmu hnutiu drží palce. 

Mafiánsky boss uznal, že Matovič má v tíme mnoho zdatných odborníkov, ktorí majú podľa Černáka veľké predpoklady na to, aby na Slovensku nastolili zmenu. Okrem toho Černák priznáva, že podľa neho má Matovič aj veľkú podporu u prezidentky Čaputovej, ktorú on sám považuje za slušnú a spravodlivú.

Keďže so stykmi s podsvetím niektorí spájajú aj nového šéfa parlamentu Borisa Kollára, autor rozhovoru Ivan Mego sa pýtal Černáka aj naňho. Odpveď mafiánskeho bossa bola jasná, Kollára sa zastal: "Pôsobil som v riadiacej pozícii organizovaného zločinu v 90. rokoch a ja neviem o tom, že by bol jeho súčasťou Boris Kollár. To, že sa niekto odfotí s mafiánom, ešte neznamená, že sám je mafián."

Okrem iného na adresu Kollára uviedol, že posudzuje ľudí podľa toho, čo v živote dokázali a šéfovi parlamentu treba dať počas nasledujúcich štyroch rokov šancu.