Reklama

Hrôza v Bratislave: V paneláku sa chodbami šíril nepríjemný zápach: Telá našli rozklade

Reklama

Desivý nález objavila v sobotu krátko po 11. hodine polícia v jednom z bytov na Mánesovom námestí v Bratislave. Keď policajti vstúpili do jedného z nich, naskytol sa im hrôzostrašný pohľad. V byte sa nachádzali už v štádiu rozkladu dve mŕtve telá.

„Privolaná hliadka na mieste zistila, že sa jedná o osoby ženského a mužského pohlavia,“ potvrdila hovorkyňa KR PZ v Bratislave Silvia Šimková. Keďže polícia miesto okamžite zabezpečila a začala vykonávať procesné úkony, viac informácií o nešťastí v tomto štádiu vyšetrovanie neposkytla.

Ako nám povedali šokovaní susedia, telá mali patriť staršiemu páru, ktorý býval v byte na najvyššom poschodí. Vnímali ich ako pohodovú dvojicu, nemali s nimi žiadne konflikty ani roztržky. Žena dokonca podľa nich mala mať zdravotné problémy, muž mal pracovať ako esbéeskár. Občas ich stretávali, preto niektorých zaskočilo, že ich pár dní nevideli. Z bytu nepočuli žiadny krik, ani hádky, charakterizovali ich ako nekonfliktnú a priateľskú dvojicu.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    V paneláku šíril nepríjemný zápach: Telá našla privolaná hliadka v rozklade

    To, že niečo nie je v poriadku, si susedia uvedomili, až keď sa chodbami paneláku začal šíriť nepríjemný zápach. To, že jeho pôvodcom práve byt na najvyššom poschodí, sa potvrdilo práve v sobotu, keď sa ukázalo, že sú muž so ženou mŕtvy. Polícia okolnosti ich smrti vyšetruje, a ako zverejnil portál tvnoviny.sk, lekár podľa najnovších informácií dokonca nevylúčil ani cudzie zavinenie.

    Smrť dvojice tak nateraz ostáva zakrytá rúškom tajomstva.

    Zaujímavé pritom je, že podobná záhadná smrť sa už v minulosti v Petržalke stala. V marci tohto roku našli pred jednou bytovkou ležať na zemi mŕtveho muža. Krátko potom v byte paneláku, z ktorého muž vyskočil, našli aj nehybné telo ženy. Tá utrpela niekoľko bodných rán. Podľa medializovaných informácií išlo údajne o syna, ktorý mal najskôr usmrtiť vlastnú matku a následne spáchal samovraždu.

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      Na Námestí hraničiarov v Bratislave našli telá dvoch mŕtvych osôb
      Zdroj: Michal Hanko