AKTUALIZÁCIA 20:38 Pátranie po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy bolo odvolané, nakoľko sa menovanú podarilo vypátrať. Aktuálne s ňou policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vykonávajú potrebné úkony.
Touto cestou ďakujeme za pomoc pri pátraní.

"V pátraní nám pomáhajú aj občianske združenia a dobrovoľníci," dodala polícia. V prípade akýchkoľvek informácií k nezvestnej môže verejnosť kontaktovať políciu na bezplatnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy prostredníctvom sociálnej siete.

>> FOTO Z PÁTRANIA NÁJDETE V GALÉRII <<

Matku dvoch maloletých detí už hľadá aj dron a vrtuľník. Ženu naposledy videli, keď odchádzala z práce okolo 16.45 h. Mala na sebe oblečenú žltú bundu, rifle a pri sebe šedý ruksak. Podľa informácií tvnoviny.sk za sebou nechala dva listy na rozlúčku.

Portálu zoznam.sk sa podarilo skontaktovať s najlepšou kamarátkou nezvestnej, ktorá potvrdila, že Martina je matkou dvoch malých synov. Starší z nich má 5 rokov a mladší len 2. Obe ženy sa mali rady, Martina však s ňou prerušila kontakt. “Vymazala si sociálne siete. Nekomunikovala, vyhýbala sa. Naposledy som ju videla v utorok minulý týždeň na zastávke so synom. Chceli sme sa vidieť s deťmi, ale viac sa neozvala,” povedala jej kamarátka.

Popis Martiny Šiškovej, ktorý môže pomôcť pri pátraní.
Zdroj: Ministerstvo vnútra

Dúfa, že Martinu sa podarí nájsť živú a zdravú. Po mladej žene pátra aj polícia. “Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III od ranných hodín pátrajú po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy. Ak disponujete akýmikoľvek informáciami k nezvestnej, oznámte nám ich na bezplatnom čísle 158 prípadne formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj,” dodali policajti na sociálnej sieti.

K zmiznutiu sa už vyjadril aj primátor bratislavy Matúš Vallo, malo ísť o jeho kolegyňu z magistrátu:

Status Matúša Valla k zmiznutiu Martiny
Zdroj: Facebook/ Matúš Vallo má rád Bratislavu

Prečítajte si tiež: