Reklama

FOTO Desivá nehoda pri Trnave: Na mieste musel zasahovať vrtuľník, v aute sa viezlo aj batoľa!

K nehode došlo medzi Trnavou a obcou Ružindol.

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Reklama

Na ceste medzi Trnavou a obcou Ružindol sa krátko pred obedom čelne zrazili dve vozidlá. Nehoda má smutný koniec!

Podľa prvotných informácií vodiča jedného z vozidiel záchranársky vrtuľník transportoval do nemocnice s vážnymi zraneniami. Vodičku druhého auta, jej spolujazdkyňu a batoľa prevzali do starostlivosti pozemní záchranári, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Niekoľko hodín po nehode polícia na sociálnych sieťach informovala, že 35-ročná vodička Nissanu podľahla svojim zraneniam v nemocnici.

Podľa polície mal 30-ročný vodič auta BMW z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim autom Nissan. Po náraze skončilo BMW mimo cesty prevrátené na bok.

Policajti okolnosti, za ktorých k zrážke došlo, vyšetrujú. Ani jeden z vodičov nebol schopný vykonať dychovú skúšku. Prítomnosť alkoholu preto bude zisťovaná z odobratých vzoriek krvi. Policajti z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov cestu úplne uzavreli.

VIDEO Hrozivá nehoda na D1: Kamión dostal v plnej rýchlosti defekt!

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    VIDEO Hrozivá nehoda na D1: Kamión dostal v plnej rýchlosti defekt!
    Zdroj: Facebook/

    Prečítajte si tiež: