Cestná pomsta na slovenský spôsob? Hlavným aktérom bol mestský poslanec na motorke
7. 8. 2024, 6:00
Kuriózny incident sa odohral koncom minulého mesiaca v Piešťanoch. Hlavným aktérom bol mestský poslanec Róbert Hoš. Ten mal podľa nášho čitateľa po probléme na ceste napadnúť iného motorkára. Poslanec Hoš incident priznáva, vraví však, že všetko bolo inak.
Zdroj: Facebook/rh
Zdroj: tami
Zdroj: Facebook/rh
Galéria k článku
Na netradičnú cestnú pomstu nás upozornil čitateľ. "Polícia v Piešťanoch prijala dňa 24.7.2024 trestné oznámenie na poslanca a podnikateľa Róberta Hoša. Ten sa prevážal v Piešťanoch na motorke v šľapkách pričom nebol schopný ovládať svoju motorku," opísal začiatok incidentu čitateľ.
Podľa neho poslanec po odbočení z kruhového objazdu bez varovania zastal a bez použitia smeroviek zablokoval jazdný pruh. "Začal sa otáčať, čím spôsobil dopravný priestupok a zároveň ohrozil vodičov dvoch motoriek idúcich za ním. Stačilo pár sekúnd a prišlo by k vážnej dopravnej nehode," tvrdí čitateľ.
Zdroj: Facebook/rh
Róbert Hoš sa v Piešťanoch dostal do potýčky s motorkárom.
Dodáva, že keď vodič druhej motorky poslancovo počínanie okomentoval, Hoš ho mal napadnúť.
Dopĺňa, že sám poslanec Hoš sa ešte posťažoval na sociálnej sieti, že poškodený motorkár na neho podal trestné oznámenie. "Je vhodné aby agresívny poslanec zostal aj naďalej vo vedení mesta, ak jeho vysvetlenie k incidentu spočíva v tom, že "mám krátku zápalnú šnúru"?" pýta sa čitateľ.
Poslanec Hoš je aktívny aj na sociálnej sieti, kde v piešťanských skupinách zvykne upozorňovať na nevhodné správanie sa iných vodičov na cestách a zverejňovať videá ich priestupkov.
Takýchto videí nezodpovedných vodičov pritom zverejnil hneď niekoľko. R. Hoš sa však okrem toho venuje aj iným veciam. Na sociálnej sieti založil skupinu Za čistejšie Piešťany a sám sa aktívne zapája do čistenia svojho mesta.
Poslanec chodí po víkendoch upratovať neporiadok po nespratníkoch
"Po víkendoch chodí upratovať bordel po deckách do parku. Možno niekomu leží v žalúdku aj pre tieto svoje aktivity, on je síce vznetlivejšej povahy, ale bezdôvodne by určite nikoho nenapadol," povedal nám kamarát poslanca Hoša.
Samotný R. Hoš nám opísal, ako sa incident odohral z jeho pohľadu. "Ja som bol aj vypovedať na polícii ohľadom tohto prípadu. Chlapec ma agresívne napadol slovne a ja som ho trošičku vyzval, nech sa ukľudní a keď sa neupokojil, tak dostal po prilbe jednu," vysvetlil R. Hoš.
"On potom zosadol z motorky a išiel sa biť. Len som ho potom držal na zemi, aby sa ukľudnil a keď sa ukľudnil, celé to skončilo. Ale potom mi ešte zničil telefón a opľul mňa aj manželku," skonštatoval poslanec.
Mestský poslanec: Najprv sme sa pozdravili, chvíľu potom sme sa už išli pozabíjať
Ten doplnil, že stretol už veľa ľudí na ceste. "Ale tak agresívneho človeka, ako bol tento pán, som ešte nestretol," doplnil poslanec s tým, že ešte v ten deň ráno bol zbierať s manželkou smeti po nespratných ľuďoch na lodenici, potom na kruhovom objazde narazil na druhého motorkára.
"Najprv sme sa pozdravili, ako to motorkári robia a chvíľu potom sme sa už váľali po zemi a išli sme sa pomaly pozabíjať. To mi prišlo smutné. Mne samozrejme trošičku ušla ruka, ale tomu pánovi brutálne ušiel slovník. Ale ja som ho len držal na zemi, aby sa nestalo ešte horšie niečo," uzavrel poslanec Hoš.