Ženské telo bez známok života bolo spozorované vo vodnom toku Dunaja v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane. Bratislavskí policajti o tom dostali oznámenie dnes ráno, krátko po 9. hodine. Informujú o tom na sociálnej sieti.

"Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie," dodali policati.

Podľa nášho zdroja ide o nezvestnú 18-ročnú Teréziu Macalíkovú. Jej telo bolo nájdené pod mostom, denníku Plus JEDEN DEŇ to potvrdil aj zasahujúci hasič. Na miesto bol privolaný aj obhliadajúci lekár, krátko pred 12. hodinou dorazila aj pohrebná služba, ktorá naložila jej telo do auta.

Telo nezvestnej 18-ročnej Terezky bolo nájdené pod mostom pri Dunaji ráno 1. februára 2023.
Zdroj: ah

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave začal v súvislosti s dnešným nálezom ženského tela trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. "Na základe návrhu ohliadajúceho lekára nariadil poverený príslušník PZ v zmysle ustanovení trestného poriadku vykonanie pitvy. K totožnosti osoby sa bude možné oficiálne vyjadriť až po obdržaní záverov z pitvy a výsledkov analýzy DNA," objasnil Szeiff.

Bolestné slová Terezkinho priateľa nájdete na ďalšej strane >>>